Збережемо в пам’яті віків подвиг наших мужніх земляків: У Кривому Розі відкрито меморіальні дошки загиблим воїнам АТО Станіславу Ліщинському та Борису Малярову
![Збережемо в пам’яті віків подвиг наших мужніх земляків: У Кривому Розі відкрито меморіальні дошки загиблим воїнам АТО Станіславу Ліщинському та Борису Малярову Збережемо в пам’яті віків подвиг наших мужніх земляків: У Кривому Розі відкрито меморіальні дошки загиблим воїнам АТО Станіславу Ліщинському та Борису Малярову](https://img.1kr.ua/news_files/news/483e80d4/c82ce02f/235823_913bcd108938c662bd29015c8f171a3af04e3729c318cdb041b93611600000831462532041.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Сьогодні, 6 травня, у загальноосвітній школі №15 відбулося відкриття меморіальних дошок на честь випускників-героїв Станіслава Ліщинського і Бориса Малярова.
- 20 серпня 2014 року в бою під Іловайськом загинув лейтенант Збройних Сил України Станіслав Ліщинський, якому було лише 25 років.
Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) та нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня (посмертно).
- 30 червня 2015 року зупинилося мужнє серце бойового офіцера, який з перших днів був у гарячих точках на Сході нашої держави – Волноваха, Мариуполь. Борис Маляров спас не одне молоде життя, батько трьох дітей.
Під час мітингу-реквіуму слово брали голова Дзержинського району, батьки та рідні загиблих, вчителі.
«На цих дошках зображено три покоління життя: Микола Решетняк та герої-підпільники, Борис Маляренко та Стас Ліщинський. Я особисто знала Бориса та Станіслава. Стас дуже сонячний, позитивний та вихований хлопець. З ним завжди було цікаво працювати, він був дуже перспективним хлопчиком. Борис був моїм сусідом по мікрорайону. Їх не стало, але вони будуть з нами завжди. Їх очі будуть зустрічати і проводжати нові покоління нашої школи», - зі сльозами на очах та болем у голосі говорила вчитель школи Прокопенко Надія Анатоліївна.
Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави на власній землі. Нехай над нами буде тільки чисте мирне небо. Нехай діти ніколи не чують страшне слово «війна»! «Мир без війни».
Фото: Вячеслав Волк
Комментарии (4)
jazz
14:10, 06 мая 2016
Иловайский котёл по тупости и безграмотности командиров унёс тысячи жизней.
jazz
14:23, 06 мая 2016
кому мстить будем? Самим себе?
Мазепа
15:13, 06 мая 2016
Ватники шакалы безродные.
Бородач
15:59, 06 мая 2016
Эх, даже на фото где плачет мать погибшего тяжело смотреть без слез.