Збережемо в пам’яті віків подвиг наших мужніх земляків: У Кривому Розі відкрито меморіальні дошки загиблим воїнам АТО Станіславу Ліщинському та Борису Малярову

Збережемо в пам’яті віків подвиг наших мужніх земляків: У Кривому Розі відкрито меморіальні дошки загиблим воїнам АТО Станіславу Ліщинському та Борису Малярову

Фото: Первый Криворожский

Україна переживає нелегкі часи, які ввійдуть в історію нашої країни. Війна на Сході принесла біль, горе, втрати. Про втрати говорити завжди тяжко, але коли з життя йдуть молоді, то це ще важче і сумніше...

Сьогодні, 6 травня, у загальноосвітній школі №15 відбулося відкриття меморіальних дошок на честь випускників-героїв Станіслава Ліщинського і Бориса Малярова.

  • 20 серпня 2014 року в бою під Іловайськом загинув лейтенант Збройних Сил України Станіслав Ліщинський, якому було лише 25 років.

Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) та нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня (посмертно).

  • 30 червня 2015 року зупинилося мужнє серце бойового офіцера, який з перших днів був у гарячих точках на Сході нашої держави – Волноваха, Мариуполь. Борис Маляров спас не одне молоде життя, батько трьох дітей.

Під час мітингу-реквіуму слово брали голова Дзержинського району, батьки та рідні загиблих, вчителі.

«На цих дошках зображено три покоління життя: Микола Решетняк та герої-підпільники, Борис Маляренко та Стас Ліщинський. Я особисто знала Бориса та Станіслава. Стас дуже сонячний, позитивний та вихований хлопець. З ним завжди було цікаво працювати, він був дуже перспективним хлопчиком. Борис був моїм сусідом по мікрорайону. Їх не стало, але вони будуть з нами завжди. Їх очі будуть зустрічати і проводжати нові покоління нашої школи», - зі сльозами на очах та болем у голосі говорила вчитель школи Прокопенко Надія Анатоліївна.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави на власній землі. Нехай над нами буде тільки чисте мирне небо. Нехай діти ніколи не чують страшне слово «війна»! «Мир без війни».


Фото: Вячеслав Волк

Комментарии (4)

jazz

14:10, 06 мая 2016

Иловайский котёл по тупости и безграмотности командиров унёс тысячи жизней.

jazz

14:23, 06 мая 2016

кому мстить будем? Самим себе?

Мазепа

15:13, 06 мая 2016

Ватники шакалы безродные.

Бородач

15:59, 06 мая 2016

Эх, даже на фото где плачет мать погибшего тяжело смотреть без слез.

Ссылка скопирована в буфер обмена