Збережемо в пам’яті віків подвиг наших мужніх земляків: У Кривому Розі відкрито меморіальні дошки загиблим воїнам АТО Станіславу Ліщинському та Борису Малярову

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Україна переживає нелегкі часи, які ввійдуть в історію нашої країни. Війна на Сході принесла біль, горе, втрати. Про втрати говорити завжди тяжко, але коли з життя йдуть молоді, то це ще важче і сумніше...

Сьогодні, 6 травня, у загальноосвітній школі №15 відбулося відкриття меморіальних дошок на честь випускників-героїв Станіслава Ліщинського і Бориса Малярова.

  • 20 серпня 2014 року в бою під Іловайськом загинув лейтенант Збройних Сил України Станіслав Ліщинський, якому було лише 25 років.

Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) та нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня (посмертно).

  • 30 червня 2015 року зупинилося мужнє серце бойового офіцера, який з перших днів був у гарячих точках на Сході нашої держави – Волноваха, Мариуполь. Борис Маляров спас не одне молоде життя, батько трьох дітей.

Під час мітингу-реквіуму слово брали голова Дзержинського району, батьки та рідні загиблих, вчителі.

«На цих дошках зображено три покоління життя: Микола Решетняк та герої-підпільники, Борис Маляренко та Стас Ліщинський. Я особисто знала Бориса та Станіслава. Стас дуже сонячний, позитивний та вихований хлопець. З ним завжди було цікаво працювати, він був дуже перспективним хлопчиком. Борис був моїм сусідом по мікрорайону. Їх не стало, але вони будуть з нами завжди. Їх очі будуть зустрічати і проводжати нові покоління нашої школи», - зі сльозами на очах та болем у голосі говорила вчитель школи Прокопенко Надія Анатоліївна.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави на власній землі. Нехай над нами буде тільки чисте мирне небо. Нехай діти ніколи не чують страшне слово «війна»! «Мир без війни».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
38 мин

Все хорошо

07 : 49

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com