5 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

Главное фото новости
Фото: sq.com.ua
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року розпочинається тестуванням з української мови і літератури – 5 травня. На інформаційних сторінках учасників уже розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.

Запрошення-перепустки потрібно самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки, вхід до якої здійснюється за номером Вашого Сертифіката та PIN-коду, указаному в ньому. Зайти на власну інформаційну сторінку можна скориставшись сайтом Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.ua
Маршрути до пунктів проведення ЗНО розміщені на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:
  • сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (оригінал);
  • паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті (оригінал);
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

Допуск абітурієнтів до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 10:15 до 10:50.

Початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11:00.

Якщо Ви взяли із собою телефон(и), інші засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (пам’ятайте, що навушники та флешки також є забороненими), друковані та рукописні матеріали, не передбачені процедурою ЗНО, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, пам’ятайте, що в аудиторії тестування ви повинні покласти їх на спеціально відведене місце для їхнього зберігання (телефон(и) у цьому випадку потрібно вимкнути). Попереджують у Департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації.

Невиконання зазначених правил є підставою для позбавлення Вас права на продовження роботи над сертифікаційною роботою та анулювання результату ЗНО.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Город