У Кривому Розі проводяться ярмарки з нагоди Великдня

Главное фото новости
Фото: hochu.ua
1kr.ua
Для створення гарного настрою та святкової атмосфери у кожній оселі, напередодні Світлого Христового воскресіння, у Кривому Розі в об`єктах бізнесу створено комфортні та святкові умови для придбання продуктів та сувенірів на великодній стіл.

Неймовірне різноманіття тематичної продукції криворіжцям радо пропонують більше 700 об’єктів торгівлі, в тому числі гіпермаркети, супермаркети, магазини. Крім того, у мережевих магазинах непродовольчих товарів можна знайти широкий вибір пасхальних сувенірів.

На ринках міста місцеві товаровиробники пропонуюють якісну мясну, рибну, овочеву продукцію.

На площі біля регіонального фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» по вул. Кириленка, 19 в Довгинцівському районі з 26 по 29 квітня із залученням хлібопекарських підприємств проходить ярмарок «Сонячний великдень». На ярмарку представлені в широкому асортименті саджанці (плодових та декоративних дерев), квіти, засоби захисту рослин Дніпропетровської, Чернівецької, Черкаської та Кіровоградської областей. Також на ярмарку реалізується плодоовочева продукція.

З 27 квітня по 7 травня 2016 року в Дзержинському районі на перехресті пр.Металургів та вул.Косіора ярмарок до пасхальних свят.






Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
40 мин

Все хорошо

01 : 35

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com