Пішов з життя голова Тернівської районної у місті ради VI скликання

Главное фото новости
Фото: forum.materinstvo.ru
1kr.ua
У зв’язку з тяжкою хворобою передчасно пішов з життя голова Тернівської районної у місті ради VI скликання Володимир Терьохін.

Про це повідомляє виконком Тернівської районної у місті ради.

Володимир Петрович народився 9 листопада 1966 року у Кривому Розі. У 1983 році закінчив Криворізьку загальноосвітню школу №40, у 1999 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Менеджмент».

Трудову діяльність розпочав у 1987 році монтером шляху спеціалізованого тресту по ремонту залізничних шляхів Криворізької шляхової машинної станції №2.
Пройшов трудовий шлях від робітника, слюсаря-ремонтника до головного інженера, заступника директора з експлуатації комунального підрядного спеціалізованого шляхового ремонтно-будівельного підприємства, начальника житлово-комунального цеху ПАТ «ПІВНГЗК».

В органах місцевого самоврядування працював з 2006 року. Обирався депутатом Тернівської районної у місті ради V, VІ, VІІ скликань.

Працював заступником голови Тернівської районної у місті ради, начальником управління житлово-комунального господарства виконкому Криворізької міської ради, з 2010 по 2015 роки був головою Тернівської районної у місті ради.

За особистий внесок у становлення місцевого самоврядування, соціально-економічний та культурний розвиток міста був нагороджений нагрудними знаками «За заслуги перед містом» ІІІ та ІІ ступенів та відзнакою голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «За розвиток регіону».

Прощання з Володимиром Петровичем відбудеться 30 квітня 2016 року з 10 години в палаці культури «Північний» ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя», (житловий масив Даманський вул. Маршака,1в).
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

04 : 42

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com