Криворізький поліцейский став переможцем регіональних змагань з легкоатлетичного кросу

Криворізький поліцейский став переможцем регіональних змагань з легкоатлетичного кросу

Фото: radiosvoboda.org

Нещодавно на базі центрального міського стадіону у Вінниці відбулися регіональні змагання з легкоатлетичного кросу серед особового складу поліції охорони.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Дніпропетровській області.

«Проведення змагань серед працівників ДПО є традиційним, адже дух суперництва стимулює та змушує покращувати свої показники і рівень фізичного розвитку», – зауважив начальник Вінницького ВПУ ДПО Олександр Залізняк.

У змаганнях прийняло участь 27 команд, у тому числі й команда Кривого Рогу. Честь підрозділів захищали по 3 представника з кожної команди в категоріях «біг на 1000 м», «біг на 3000 м», «біг на 5000 м» та «командна першість».

Боротьба за перемогу була напруженою, адже кожний учасник спортивного форуму приїхав перемагати: підрозділи поліції охорони направили на змагання своїх найкращих співробітників.

Кривий Ріг на спортивному заході представляли капрали поліції Дмитро Коваленко та Максим Нестерчук, а також лейтенант поліції Сергій Сніцаренко.

Дмитро брав участь у забігу на 1000 метрів, Максим – на 3 тис. метрів, а Сергій змагався на дистанції 5 тисяч метрів.

У результаті представник команди Криворізького МВ УПО в Дніпропетровській області – Дмитро Коваленко зайняв І місце на своїй дистанції. До речі, тисячу метрів Дмитро подолав за 2 хв. 46 с, тим самим поставивши рекорд учасників підрозділів у особистому заліку.Ссылка скопирована в буфер обмена