Криворізькі студенти відправилися підкорювати Польшу та розвивати професійні вміння

Криворізькі студенти відправилися підкорювати Польшу та розвивати професійні вміння

Фото: Криворізький технікум

Весна – пора розвитку та становлення. Саме в ці весняні дні Криворізький державний комерційно-економічний технікум проводжає в далеку мандрівку своїх вихованців.

Студентський трудовий загін, у складі 41 студента, відправився підкорювати європейський простір та розвивати не тільки професійні вміння, а й цінні особистісні якості.

Для проходження технологічної практики на території республіки Польща, біля міста Колобжег, в комплексі відпочинку «Надморський рай» на узбережжі Балтійського моря, були обрані найкращі студенти технікуму за спеціальностями «Виробництво харчової продукції» та «Готельне обслуговування». В минулому році на цьому підприємстві перші ластівки – 17 студентів успішно освоювали європейські терени, зумівши зарекомендувати себе як вправних, здібних фахівців. Тому трьох найкращих практикантів було запрошено на роботу з перспективою безкоштовного навчання в польському вузі. Оскільки адміністрація підприємства відзначила високий професійний рівень практикантів, то цього сезону було запрошено втричі більше студентів.

Планувалось відбуття до омріяних місць у два етапи – 10 і 26 квітня. Перша група студентів вдало подолала складнощі переїзду і вже почала роботу з підготовки бази до приїзду відпочиваючих. А друга – ще в дорозі, їх неблизька подорож лежить через міста: Львів, Варшаву, Щецин. Неабиякі труднощі очікують на наших мандрівників в іншій країні без друзів, рідних та звичного спілкування. Але рідна альма-матер доклала всіх зусиль, щоб вони відчували себе комфортно – це і вигідні умови договору, укладеного між Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом та базою практики Simar zo.o «Kompleks Wydpoczinkowy Wrzos – Nadmorski Raj», і посилений курс з вивчення польської мови, і юридичні та професійні консультації педпрацівників, а також досвідчені куратори, які супроводжують практикантів.

Тож побажаємо професійного становлення та особистісного зростання нашим студентам; гідно і впевнено зарекомендувати себе під час практики, як це зробили їх попередники, і повернутись до рідного міста справжніми майстрами-професіоналами.

Ссылка скопирована в буфер обмена