«Україна - для нас! Ми - для України!»: Унікальний фестиваль у криворізькій школі

«Україна - для нас! Ми - для України!»: Унікальний фестиваль у криворізькій школі

Фото: Первый Криворожский

У Криворізькій школі №51 в рамках фестивалю «Україна - для нас! Ми - для України!» та реалізації шкільного проекту «Здоровий Я» (соціальне партнерство з Міжнародним громадським об’єднанням «Єдиний простір») був представлений один день із життя школи «Вражаюча Україна. Attractive Ukraine».

Різноманітність заходів, які відбувалися протягом фестивалю, нагадали кожному, що українці – нація волелюбна, яскрава, креативна, сильна та звісно ж – красива.
Українці дійсно вміють вражати своєю чистою душею, щирістю почуттів та масштабністю заходів. Адже активними учасниками була і батьківська громада, представники якої провели майстер-клас «Ярмарок криворізьких професій».

Учні молодшої школи мали змогу представити свої спортивні досягнення та рекорди на ранковій гімнастиці під запальні козацькі ритми, а старшокласники відвідали майстер-клас із йоги. Творчі збірні команди класів вправлялися з рекордним найдовшим рушником, майстерно зображаючи мальовничі візерунки Петриківського розпису. Тим часом найспритніші учні школи проявили свої інтелектуальні можливості на квесті «Стежками рідного Кривбасу».

Учнівське самоврядування «Країна Лідерства» ініціювало проведення уроків у молодших класах на тему «Спортивні рекорди України» і вразили своєю компетентністю поважних вчителів. Всі класи представили свої гастрономічні шедеври по здоровому харчуванню у «Колориті українських страв».

Наприкінці фестивалю відбувся танцювальний флешмоб – батл української класики та сучасності. Яскраво завершити насичений шкільний день випало конкурсантам традиційного у школі шоу «Школа має талант», де вони вдало підкреслили і милозвучність української пісні, і душевність українців у ритмі танцю, і козацький гарт у сучасних прийомах WorkOut.

Якщо кожен знайде в собі сили вразити Україну своїми здобутками та добрими справами – вона розквітне та перетвориться на могутню європейську державу із сильним національним корінням.

Дар’я Бардика, Богдан Панасенко та Інна Футько, спеціально для 1kr.ua.

Відео: школа №51.

Ссылка скопирована в буфер обмена