Кривбас поступився Черкаськими Мавпам у першому матчі за третє місце

Кривбас поступився Черкаськими Мавпам у першому матчі за третє місце

Фото: Федерація баскетболу України

Кривбас перед матчем з Черкаськими Мавпами за 9 днів провів п'ять виснажливих поєдинків півфінальної серії з Динамо і не знайшов сил взяти гору над суперником на старті протистояння за бронзу.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Відкривши рахунок після кидка Щепкіна, Кривбас вже на початку матчу здійснив спробу відірватися, втім на екваторі чверті Завадський реалізував два з фолом. 6:6. Майже одразу ж Бояркін закинув триочковий. Ближче до завершення чверті кидком з-за дуги лік набраним очкам відкрив Глєбов, якого можна вважати фахівцем по Мавпах - у чотирьох поєдинках регулярного чемпіонату він набрав у матчах з Мавпами 111 очків. Глєбова підтримав вдалим триочковим Ліповцев. Саме він, а не Глєбов, став головною рушійною силою Кривбасу у цьому матчі. До завершення першої чверті господарі зберегли відрив у сім очок. А на початку другої десятихвилинки після кидка Дроб'язка примножили 21:12. Варто було Завадському і Давидюку трохи скоротити відставання, як Липовцев набрав чергові два очки для себе і свого Кривбаса.

Повернув гостей у боротьбу ближче до завершення другої чверті Кобець. У двох атаках він набрав п'ять очок і скоротив відставання Мавп до мінімуму. 24:25. А після того, як Носков реалізував триочковий, мавпи відновили рівновагу 27:27. Але вийти вперед їм знов не вдалося. 31:29 після першої половини.

На початку другої половини Мавпи здійснили вдалу спробу вийти вперед. Спочатку Сізов триочковим зробив перевагу своєї команди +1, а потім Артамонов знов-таки кидком з-за дуги +2, і Носков триочковим довів розрив до +3. Фізична втома Кривбасу після поєдинків з Динамо далася взнаки. У скрутний для господарів лідерські якості проявив Ліповцев. Він знову вивів Кривбас вперед, а потім два з фолом реалізував Глєбов. 44:40. У складі гостей теж був той, хто не підвів у потрібний момент. Це Кобець, який закинув супердальній триочковий і Черкаси знову попереду. Наприкінці чверті Ларрі Хол двоочковим збільшив перевагу Мавп до 5-ти очок. 49:44.

На початку четвертої чверті Глєбов закинув триочковий, але Мавпи відчули кураж. Той самий Хол двоочковим збільшив перевагу черкащан до шести очок, а слідом за ним Кобець - до восьми. На екваторі чверті Тихонов спочатку реалізував два з фолом а потім двічі змазав з лінії штрафних. Натомість Завадський двічі закинув. Час спливав а перевага гостей не танула. Більше того, Кобець за півтори хвилини до кінця матчу реалізував два з фолом і перевага гостей сягнула 9 очок. А у підсумку Черкаські Мавпи виграли 74:64.

Найрезультативнішим у матчі став гравець Черкаських Мавп Олександр Кобець - 25 очок. На рахунку криворіжця Дмитра Липовцева 21 набраний пункт.

Комментарии (2)

Major

12:21, 25 апреля 2016

Черкаськи мавпи: это оскорбление, или гордость? Простите за непонимание.....

Длинный город

14:43, 25 апреля 2016

По нынешнем временам это гордость

Ссылка скопирована в буфер обмена