У Кривому Розі розпочинається поливний сезон. Нормативи витрат питної води

Главное фото новости
Фото: stroiportal-dnepr.com
1kr.ua
З 20 квітня 2016 року КП «Кривбасводоканал» розпочинає поливний сезон у місті, у зв’язку з чим мешканці приватного сектору, які мають прибудинкову територію, засаджену овочевими та фруктовими культурами матимуть нарахування за її поливання.

У разі відсутності приладу обліку холодної води, розрахунок обсягів буде виконуватись згідно науково обґрунтованих нормативів витрат питної води на поливання газонів, присадибних ділянок і теплиць, затверджених рішенням виконкому міської ради від 12.12.2012р. № 367, а саме:

  • поливання газонів та квітників – 6л/м? на добу;
  • поливання овочевих культур та плодових дерев – 15л/м?;
  • поливання насаджень в парниках та теплицях – 15л/м? на добу.
Графік поливу встановлено з 20-ої години вечора до 6-ої години ранку. У разі перевищення нормативної кількості випадіння дощу, підприємство виконує перерахунок за надані послуги водопостачання на полив присадибних ділянок.

Крім того, КП «Кривбасводоканал» починає проводити рейди з метою виявлення несанкціонованих підключень будинків приватного сектору до мереж водопостачання та водовідведення для запобігання без облікового споживання питної води та скидання стічних у комунальні мережі.

У разі виявлення таких підключень відповідними службами водоканалу абонент буде від’єднаний від комунальних мереж до моменту отримання всієї необхідної технічної документації, та сплати штрафу за безоблікове користування водою та несанкціонований скид стічних вод відповідно до «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

04 : 57

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com