Кривбас вирвав перемогу в Динамо в другому матчі півфінальної серії плей-оф

Главное фото новости
Фото: fbu.kiev.ua
1kr.ua
Не маючи куди відступати, криворіжці з перших секунд кинулися атакувати. Глєбов результативно завершив першу ж атаку господарів. Та кияни відразу відповіли триочковим Фандербурка. Після кількох змарнованих атак знову вивів вперед криворіжців влучним триочковим Бояркін. Але кияни відразу відповіли триочковими Липового та Фандербурка.

З таким перемінним успіхом пройшов весь ігровий час першої 10-хвилинки. Її підсумковий результат повторив відповідний показник попереднього матчу – 22:21.

У другій чверті характер гри не змінився. Дещо активніше у порівнянні з попереднім поєдинком у господарів діяв досвідчений Глєбов. Та окреслити більш-менш суттєву перевагу до великої перерви не вдалося жодному з суперників – 42:42.

Лише після перерви невеликою перевагою заволоділи господарі. Упродовж усього часу третьої чверті вони вели в рахунку. Особливо активно діяли Бояркін та Липовцев. Гості в цей час більше помилялися з лінії штрафних. Перед вирішальної 10-хвилинкою Кривбас мав 4 очки переваги, які в підсумку і стали вирішальними.

Здавалося, криворіжці дотиснуть киян, коли в середині четвертої чверті невгамовний Бояркін доповнив влучний триочковий ще двома з гри. Однак кияни скоротили відставання з 7 очок до 3 за 1:50 до кінця ігрового часу. Вирішальної стала дуель фолів на останніх секундах. Кияни до мінімуму скоротили відрив, але змінити рахунок на свою користь не змогли. Кривбас вирвав перемогу в Динамо в другому матчі півфінальної серії плей-оф Суперліги Фаворит Спорт – 81:79

Кривбас зрівняв рахунок у серії, яка продовжиться поєдинком у Києві 18 квітня.

Прес-служба Федерації баскетболу України.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

01 : 03

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Спорт

Booking.com