У Кривому Розі поліція «зняла» зі стіни викрадача кондиціонеру

У Кривому Розі поліція «зняла» зі стіни викрадача кондиціонеру

Фото: most-dnepr.info

14 квітня наряд поліції охорони отримав від чергового пульту централізованого спостереження повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації в кав’ярні, розташованій на «червоній лінії» одного з районів міста.

Прибувши на місце події, працівники Криворізького міського відділу УПО в Дніпропетровській області почали відпрацювання прилеглої території.

Правоохоронці відразу ж звернули увагу на хлопчину, який стояв на безлюдній вулиці. На питання поліцейських, що він тут саме робить, той відповів, мовляв, чекає на друга. Як виявилося, «друг» в цей самий час намагався демонтувати кондиціонер, що належить кав'ярні.

«Ми застали зловмисників зненацька. Хлопці явно не очікували побачити нас. Коли ми під'їхали, один з них знаходився внизу, стояв, вочевидь, «на стрьомі», другий, видершись угору за допомогою віконної решітки, намагався зняти кондиціонер з кріплення. Побачивши нас, «монтажник» від несподіванки мало не впав униз, упустивши при цьому сумку з інструментом - плоскогубці, ключі та ножі розсипалися по землі», - розповідає старший сержант поліції Віталій.

Про правопорушення поліцейські охорони доповіли в чергову частину. На місце події була викликана слідчо-оперативна група Дзержинського відділення поліції і представник закладу. Викрадачів, як і належить, доставили у відділення поліції.

«Клімат-майстрами», які намагалися позбавити кав'ярню недешевої техніки, виявилися 18- та 21-річний жителі району. Причому, обидва співучасника вже мали проблеми з Законом. Один з них відбував покарання за статтею 309 ч.1 КК України («Незаконне придбання і зберігання наркотиків»), другий - вже притягувався за 185 ст. КК України («Крадіжка»), оскільки «демонтажем» кондиціонерів займається не вперше.

Комментарии (3)

asdsaf221

08:46, 16 апреля 2016

в третий раз на английском будет эта новость?

_

22:15, 16 апреля 2016

asdsaf221, ))) это для тех, кто не понял на русском.

sacha1878

21:40, 16 апреля 2016

От похвалились) чумаходы гребаные так это их постанова)

Ссылка скопирована в буфер обмена