Криворізькі школяри зробили найкращий веб-сайт України

Криворізькі школяри зробили найкращий веб-сайт України

Фото: adm.dp.gov.ua

Корисна інформація, домашні завдання онлайн та навіть блоги вчителів. Зручний та яскравий сайт криворізької школи №37 – кращий в країні. Він переможець загальноукраїнського конкурсу серед інтернет-ресурсів навчальних закладів. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

«Золото» криворізький ресурс виборов серед сайтів міських шкіл. У цій номінації за перемогу змагалися більше 600 претендентів. На офіційному сайті школи №37 учні та їх батьки можуть дізнатися все про навчальний заклад: його історію, викладачів, гуртки. Тут розміщують інформацію про розклад занять, навчальні плани, підготовку до ЗНО тощо. Родзинка ресурсу - блоги кожного класу та вчителів, де вони діляться думками, новинами та розміщують фото.

На конкурсі відзначили ще один криворізький ресурс. Сайт садочка «Золотий півник» замкнув трійку лідерів у номінації «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів». Під час 3D подорожі по сайту можна дізнатися, який вигляд має дитячий майданчик у садочку, кімнати відпочинку, спортивна зала. Тут розміщують інформацію про роботу закладу, його гуртки, є фотогалерея та форум. Цей сайт на першості обійшов майже дві сотні претендентів на призові місця.

Конкурс на найкращий веб-ресурс серед навчальних закладів України проходив вчетверте. Його проводила Інтернет-асоціація України за підтримки Міністерства освіти та науки. Цьогоріч організатори отримали понад 1,8 тис. заявок. Змагались окремо сайти міських та сільських шкіл, садочків, гуртків та профтехучилищ. Журі оцінювало інформативність, інтерактивність ресурсу та кількість його відвідувань.

Комментарии (3)

тот самый Олег

15:29, 31 марта 2016

Не муромские ?? Странно

Фокс

15:04, 01 апреля 2016

Менделеев,ты дурак? Сходи к психологу может посоветует чего, у тебя везде рука Путина мерещится..... Хотя весна у шизофреников горячий период.... Во мы наслушаемся от тебя гомнеца...

Темнейший

15:41, 31 марта 2016

Ничего так сайтик ))) вдобавок и адаптивный, хотя слегка тяжеловат из-за обилия картинок на титульной. Разработчик "Попович Сергій Григорович" знает свое дело.

Ссылка скопирована в буфер обмена