«День тиші», як завжди, проходить з порушеннями,-ОПОРА

Главное фото новости
Фото: ГС ОПОРА
1kr.ua
За день до виборів, за Законом України, агітація заборонена. Але безліч реклами по місту нагадує громадянам Кривого Рогу про важливість виборів 27 березня. Притягнути кандидатів до відповідальності важко.

26 березня жителів Кривого Рогу вже важко здивувати не законною агітацією. Заздалегідь завжди виділяють спеціальні місця для розміщення агітації, щоб потім комунальні служби вчасно прибрали агітаційні матеріали. Але кандидати часто нехтують Законом і агітація залишається і в «день тиші», і у день голосування.

До ОПОРИ приходить безліч повідомлень стосовно агітації на біл-бордах і сіті-лайтах. Декілька громадських активістів викликають поліцію до місця знаходження біл-бордів і складають скарги. Але беручи досвід минулих виборчих кампаній слід зазначити, що важко притягти до відповідальності конкретних кандидатів.

На агітації, звісно, не вказують вихідних даних про відомості замовника. Але громадянам Кривого Рогу добре відомо хто «анонімно» агітує, адже заклики проголосувати зроблені в стилістиці відомих кандидатів, які вели активну агітацію під час цих виборчих перегонів.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
40 мин

Все хорошо

19 : 54

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com