Підготовка до виборів: Районні комісії отримали протоколи та бюлетені

Главное фото новости
Фото: 112.ua
1kr.ua
У вівторок, 22 березня, відбулася передача протоколів та виборчих бюлетенів від Криворізької міської виборчої комісії до семи районних у місті виборчих комісій. Виборчі комісії Кривого Рогу отримали понад 500 тисяч бюлетенів, повідомляє ГМ «ОПОРА».

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 75 Закону України «Про місцеві вибори», «міська (у містах з районним поділом) територіальна виборча комісія передає виборчі бюлетені для голосування по виборах депутатів міської ради, міського голови відповідним районним у місті територіальним виборчим комісіям».

Так, Саксаганська РВК отримала 106442 бюлетені, Жовтнева РВК – 105771 бюлетень, Довгинцівська РВК – 77889, Центрально-Міська РВК – 71394, Тернівська РВК – 67501, Дзержинська – 47256, Інгулецька РВК – 44286 бюлетенів. Загалом районні виборчі комісії отримали 520539 бюлетенів.

Також виборчі комісії отримали 6296 протоколів про підрахунок голосів та 1259 протоколів про повторний підрахунок голосів.

Під час передачі бюлетенів спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували два випадки коли кількість бюлетенів по ДВК Центрально-Міського району, вказана на пакеті, не збігалася з тією кількістю, яку мала б отримати ця дільниця. По таких випадках були складені акти невідповідності.

Згідно з ч. 5 ст. 75 ЗУ «Про місцеві вибори», «районна, міська, районна в місті, сільська, селищна територіальна виборча комісія не раніш як за три дні до дня голосування на своєму засіданні передає відповідним дільничним виборчим комісіям виборчі бюлетені в упаковці підприємства-виготовлювача для голосування з кожних місцевих виборів. Виборчі бюлетені в упаковці підприємства-виготовлювача від імені відповідної дільничної виборчої комісії отримують не менш як три члени цієї комісії, уповноважені на це її рішенням, які повинні бути представниками різних суб’єктів подання кандидатур до складу відповідної дільничної виборчої комісії».

Наголошуємо: є ймовірність, що не всі офіційні спостерігачі, які захочуть отримати копії протоколів, зможуть їх отримати, адже кількість протоколів, виданих ДВК, є обмеженою.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

23 : 55

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com