За мужні подвиги: Валентин Резніченко вручив відзнаки бійцям 40-го батальйону «Кривбас»

Главное фото новости
Фото: Антон Алейников
1kr.ua
Вони одними з перших пішли боронити Батьківщину. Захищаючи від ворога незалежність України в зоні АТО, не шкодували ні здоров’я, ні життя. За мужні подвиги два десятки героїв отримали державні та обласні відзнаки. Сьогодні нагороди бійцям 40-го мотопіхотного батальйону та 17-ї гвардійської танкової бригади вручив очільник області Валентин Резніченко, повiдомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Рік наша команда працює в ОДА. Багато ще потрібно зробити, і ми будемо працювати далі. Проте мені не соромно перед вами за те, чого ми досягли за цей час, - звернувся до бійців Валентин Резніченко. - Я пишаюся, що сьогодні нагороджую вас. Для мене це - велика честь».

Очільник області стоячи подякував хлопцям. Він вручив нагороди військовим 40-го окремого мотопіхотного батальйону та 17-ї окремої гвардійської танкової бригади. Бійці отримали нагрудний знак Головнокомандуючого ЗСУ та годинник від Дніпропетровської ОДА.

«Сьогодні нагороди отримали добровольці. Вони пішли в АТО першими. На ходу опановували техніку та зброю. Вчилися дуже швидко і гідно поводилися на полях бою. Ця нагорода переважно за героїзм, проявлений під час боїв в Дебальцевому», - розповів полковник, заступник командира 40 батальону Юрій Синьковський.

У Дебальцевому був і старший лейтенант Павло Голівер. Успішний адвокат пішов на фронт в серпні 2014-го. Служба була нелегкою – давалися в знаки старі хвороби. Проте не здавався – потрібно було боронити Батьківщину.

«Передові позиції, сепаратисти на відстані 800 метрів, снайперські кулі свистять над головою, - згадує військові будні Павло Голівер. – Важко було коли дізнався, що побратими потрапили в полон. Я тоді лікувався у госпіталі. За хлопців дуже переживав. Від інтернету не відривався, доки не побачив всіх своїх в списку звільнених».

Нагородами хлопці пишаються, та додають: «головне, щоб побратими повернулися додому живими».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

02 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com