Дихай вільно: на Дніпропетровщині стартує місячник боротьби з туберкульозом
Фото: regid.biz
Кашель понад двох тижнів, підвищена температура тіла, утруднене дихання, біль у грудях, поганий апетит, слабкість, втомлюваність – це симптоми туберкульозу. У разі їх виникнення – не займайтеся самолікуванням і негайно зверніться до лікаря.
«Ранній початок лікування – запорука успішного одужання», – акцентує Наталія Гранкіна.
Сьогодні туберкульоз виліковний. Існують спеціальні безкоштовні препарати. Курс тривалий. Головне – суворо дотримуватися всіх призначень та рекомендацій доктора. І в жодному випадку не переривати розпочате лікування.
Щоб убезпечити себе від інфекційного захворювання, фахівці рекомендують своєчасно проходити профілактичні обстеження, правильно і вчасно харчуватися, дотримуватися елементарних правил гігієни й уникати безпосередніх контактів з інфікованими.
Як не потрапити в групу ризику, жителям Дніпропетровщини розповідатимуть і під час місячника. Він стартує через три дні. До 21 квітня усі бажаючі зможуть пройти додаткове обстеження. Для цього протягом місяця регіоном їздитимуть пересувні флюорографи. Очікується, що додатковий огляд пройдуть понад 20 тис. жителів області.
Під час акції пройде конкурс дитячого малюнку «Діти проти туберкульозу». За допомогою фарб та пензля юні художники розмірковуватимуть про здоровий спосіб життя.
Також під час місячника спеціалісти проведуть навчальні семінари. Медикам, а також родичам хворих на туберкульоз розповідатимуть про гігієну кашлю.
Месный
16:21, 20 марта 2016
График передвижений, где искать?
Akimaka
16:47, 20 марта 2016
Всем привет подскажите приёмные дни паспортного стола.(Ц.Г раён)Вклеить фотку...25 лет.СПС.
FCDD
19:20, 20 марта 2016
25 лет - "раён". Ппц.
Елена *
10:53, 21 марта 2016
Какая акция по борьбе с туберкулёзом? Это ***втирательство. Мне пришлось первый раз в жизни побывать в туберкулёзном диспансере - это же такая нищета и убогость, что трудно представить. Огромные очереди, в которых и здоровые и больные. В одной очереди все вместе, стоят часами. Сюда же приводят и приносят маленьких детей. Задёрганный врач, который бегает весь день, то за снимками, то в отделение, вообще не понятно, как он там работает. Обратилась к начмеду - столкнулась с хамством. Было бы не плохо, чтобы сотрудники управления охраны здоровья криворожского исполкома посмотрели как организован приём посетителей в тубдиспансере. А горисполком выделил средства на приведение его в порядок. А то выявить больных можно, а что потом с ними делать?