До уваги мешканців міста!

Главное фото новости
Фото: panda.org
1kr.ua
За ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF), який є найбільшою та найдосвідченішою незалежною природоохоронною організацією у світі, 19 березня 2016 року о 2030 в Україні проводитиметься всесвітня кампанія Година Землі у 2016, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернути увагу людства до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об'єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

У 2008 році ця успішна акція поширилася світом і в ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.
У 2015 році Година Землі мала безпрецедентний успіх до неї приїдалися більше 7000 міст у 172 країнах по всьому світу. Серед тих, хто підтримав подію, були Париж, Гонк-Конг, Ріо-де-Жанейро та інші. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у т.ч. Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава та інші.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності та безумовній корисності щоденних дій кожного громадянина, компаній та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми екологічних проблем і досягнення гармонії з природою. Кампанія Година Землі проводиться за ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).

Сподіваємось на те, що Година Землі приверне увагу кожного мешканця для виконання спільних дій задля поліпшення екологічного стану нашого міста та планети в цілому.
Просимо підтримати ініціативу, активно пропагувати кампанію Година Землі 2016 власним прикладом та долучитись до її проведення шляхом вимкнення світла у суботу 19 березня 2016 о 2030 на 1 годину щоб показати необхідність об’єднання дій для збереження природи нашої Планети, привернути увагу до проблеми зміни клімату.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

01 : 46

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com