Борги водопостачальників можуть залишити Кривий Ріг без води

Главное фото новости
Фото: kurer-sreda.ru
1kr.ua
220 млн грн. завинили криворізькі підприємства водопостачання за електроенергію. Це одна з найбільших заборгованостей серед водопостачальників Дніпропетровщини. Борги продовжують накопичуватися. Якщо ситуація не зміниться до квітня, підприємство знеструмлять. Сотні тисяч мешканців Кривого Рогу можуть залишаться без води.

«Кривбасводопостачання» завинив за електроенергію 162 млн грн. Цьогоріч борг зріс майже на 23,3 млн грн. Все через місцевий водоканал, який і не думає розраховуватися за покупну воду. За останні 10 років комунальне підприємство Кривбасводоканал завинило Кривбасводопостачанню більше 100 млн грн. Цьогоріч сплачує лише 50% від нарахувань за спожиту воду.

«Ми не раз наголошували на тому, що мери міст повинні взяти питання боргів на комунальних підприємствах під контроль: провести аудит, модернізувати мережі, за потреби прийняти кадрові рішення. Ми не будемо постійно вирішувати проблемні питання за когось. У Кривому Розі ситуація вже критична. І якщо стовідсоткової оплати за спожиту електроенергію та воду цьогоріч не буде, мешканці міста ризикують залишитися без води. Це буде на 100% вина керівництва міста та водопостачальних підприємств», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман.

За електроенергію Криворізький водоканал також розраховується неохоче. Його борг за останні 10 років – 62 млн. грн. У 2016-му по рахунках сплачено близько 80%.

Кривбасводопостачання – стратегічне підприємство. Воно подає воду водоканалам Кривого Рогу, Криворізького, Широківського, Софіївського, Нікопольського, Апостолівського районів. Підприємство також транспортує шахтні води, регулює паводки, промиває річки Інгулець та Саксагань.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

04 : 20

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com