Сьогодні у Кривому Розі помоляться за чесні та результативні вибори

Главное фото новости
Фото: facebook.com
1kr.ua
Сьогодні, 13 березня, криворізьці знову зберуться на молитовне віче з нагоди позачергових виборів Криворізького міського голови 27 березня 2016 року.

Криворізька Рада Церков вже робила заяву 18 жовтня 2015 року з приводу виборів депутатів місцевих рад та міських голів. Всі ті тези сьогодні так само актуальні.

«Але ситуація загострюється, тому ми, відчуваючи нашу духовну відповідальність, знову звертаємося до земляків! Позачергові вибори – це добрий політичний знак, який дає «єдиному джерелу влади – народу» право обирати. Народне волевиявлення повинно здійснюватися через демократичні вибори, які мають проходити чесно, прозоро і вільно. Маніпуляція, тиск, пропаганда, категорично неприпустимі», - говорять представники Ради Церков.

Якщо керуватися біблійним переліком кваліфікаційних вимог до керівників на всіх рівнях влади, треба обирати найбільш здібного, богобоязливого, порядного і непідкупного.

Криворізька Рада Церков віре, що справжнє преображення суспільства відбувається не в результаті виборів чи перевиборів, а в результаті внутрішнього преображення серця кожної людини.

«Пам'ятаймо про особисту відповідальність, як громадян за наш вибір перед Богом и перед суспільством. Закликаємо всіх християн до посиленої молитви за наше місто, виборчий процес, і нехай прийде Боже Царство, і нехай буде Божа воля в Кривому Розі, як на небі!», - звертаються до містян представники Ради Церков.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

21 : 32

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com