Інші регіони України перейматимуть досвід Дніпропетровщини з впровадження екологічної декларації онлайн

Главное фото новости
Фото: adm.dp.gov.ua
1kr.ua
Швидко, ефективно та прозоро – такі вигоди має онлайн декларація про відходи. Дніпропетровщина першою в Україні перевела екологічну адмінпослугу в електронний формат. Відтепер за розпорядженням Кабінету Міністрів цей досвід Дніпропетровської області перейматимуть й інші регіони України. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Інновації впроваджуємо в різні сфери життя. На Дніпропетровщині переведені в режим онлайн найпопулярніші адмінпослуги, державні закупівлі, звернення громадян, реєстрація на ЗНО та до дитячих садків. Відтепер подати он-лайн можна і екологічну декларацію. Це стане в нагоді 23 тисячам підприємств області. Перші 117 вже скористалися цією онлайн послугою. Ми готові поділитися досвідом з іншими регіонами країни», – акцентував Валентин Резніченко.

Припуститися помилки в електронній декларації практично неможливо, на відміну від паперової версії. Он-лайн система скорочує час подачі документів до кількох хвилин, мінімізує корупційні ризики й надає бізнесменам європейський рівень обслуговування.

Подати документ просто. Підприємцю потрібно зайти на сайт menr.in.ua та зареєструватися, потім заповнити декларацію й завірити її своїм цифровим підписом. Наступний крок – обрати зручний спосіб отримання вже затвердженого документу: електронною поштою чи у Центрі надання адмінпослуг.

Дніпропетровська ОДА реалізувала проект спільно з Міністерством екології України, Державним агентством з питань інформатизації України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Незабаром в області в електронний формат переведуть дозвіл на відходи. Інновація полегшить життя майже 3 тис. представників великого бізнесу регіону. Також за спрощеною системою можна буде отримувати дозвільні документи на спец водокористування та на викиди забруднюючих речовин.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 58 мин

Все хорошо

12 : 00

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com