Ряди бажаючих отримати посаду мера Кривого Рогу поповнилися ще на чотири особи, - ОПОРА

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Кривий Ріг: документи для реєстрації кандидатами на посаду міського голови надали ще чотири особи.

У Криворізькій міській виборчій комісії триває прийом документів для реєстрації кандидатів на посаду міського голови. У понеділок 1 березня, до МВК подання здійснили ще чотири претенденти на цю посаду.

Члени Криворізької МВК 1 березня прийняли чергові пакети документів від потенційних кандидатів на посаду мера. А саме, відсамовисуванців Ярослава Шрама та Олексія Кривенка, а також висуванки відполітичної партії «Сила людей» Світлани Сови.

Окрім зазначених осіб, документи на реєстрацію до міської виборчої комісії подав Едуард Комар, однак він свідомо надав не повний комплект документів – відсутня довідка про сплату грошової застави. Своє рішення він мотивував тим, що відповідно до ч. 2 ст. 24 Конституції України громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

За інформацією міськвиборчкому, рішення щодо всіх заявників, подання яких надійдуть протягом 1–2 березня, прийматимуться на засіданні міської виборчої комісії 3 березня о 16:00.

Крім цього, комісія безперешкодно видає посвідчення вже зареєстрованим кандидатам. Сьогодні своє посвідчення отримав самовисуванець, член ВО «Свобода» – Олег Бойченко.

Нагадаємо, що зараз відомі імена п'яти офіційно зареєстрованих кандидатів на посаду мера міста.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

03 : 30

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com