Таксисти Кривого Рогу змушені агітувати за Юрія Вілкула, - ОПОРА

Главное фото новости
Фото: youtube.com
1kr.ua
Автомайдан Кривого Рогу зафіксували кілька автомобілів з наліпками «Я голосую за Вілкула». Як виявилось, водіїв таксі змушують їх клеїти на свої машини, інакше – залишаться без роботи.

Місцеві таксисти Кривого Рогу поскаржились, що їх змушують клеїти наліпки на підтримку чинного мера міста Юрія Вілкула, який є кандидатом на виборах 27 березня.

Тих, хто відмовився прикрасити наліпкою своє авто «не ставлять в ефір», тобто не дають замовлень і лишають заробітку. Умовою для повноцінної роботи є тільки наявність агітаційний атрибуту. Слід зазначити, що більшість автомобілів є власністю самих водіїв, а не компанії.

«Любимое такси» тримає під собою всі служби Кривого Рогу і не тільки, тому всі таксисти міста змушені клеїти ці наліпки, адже альтернативи щоб заробити немає.

«І не важливо за кого ти маєш намір голосувати, якщо хочеш заробити на хліб – треба вішати цю рекламу» - скаржиться водії таксі. Зі слів одного з співробітників служби таких наліпок отримано 1500 екземплярів.

Спостерігач ГО «Дніпропетровська громадянська мережа ОПОРА», зателефонував директору служби таксі Світлані Бліновій. Жінка повідомила, що компанія нікого не змушує клеїти агітацію.

«Ми всім пропонуємо рекламні наліпки, прикрасити однією з них своє авто коштує 200 грн на тиждень! Тобто за три тижні оплачують 600 грн.» - повідомила директор служби таксі.

Скориставшись вищезазначеною службою таксі і поспілкувавшись з водієм авто стало відомо, що агітувати все ж змушують, і ніякої оплати поки не було. «За 200 грн. на тиждень це міг би зробити будь-який бажаючий з особистим авто, але чомусь такої пропозиції для всіх городян не надходило» - зазначив водій «Любимого».

Видео: Автомайдан Кривого Рога.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
41 мин

Все хорошо

01 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com