Криворізький школяр Максим Куждін – найкращий журналіст країни

Главное фото новости
Фото: adm.dp.gov.ua
1kr.ua
Йому лише 14, а він вже мріє про блискучу кар’єру у мас-медіа. Криворізький школяр Максим Куждін став призером Всеукраїнського конкурсу юних журналістів. Його есе члени журі присудили третє місце, повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Всеукраїнський конкурс «Я – журналіст!» проходить вже 6 років. Цьогоріч його учасниками стали 155 старшокласників. Серед них – дев’ятикласник Максим Куждін, вихованець Криворізької школи №114. Хлопець відмінник.

«Найулюбленіші предмети – українська мова та література, тому складнощів з творчими завданнями не виникає. Інколи пишу статті на сайт школи. Коли дізнався про конкурс журналістів, вирішив спробувати. Написав есе. У ньому розповів, якими бачу сучасні засоби масової інформації, яку вони грають роль у нашому житті. Поділився власними думками та планами на майбутнє», – розповів Максим.

Старання хлопця журі оцінили у третє місце. Нагородження проходило у Національній спілці журналістів у Києві.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 0 мин

Все хорошо

03 : 33

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com