НІ алкоголю та тютюну неповнолітнім: Співробітники Центрально-Міського виконкому провели інформаційну зустріч зі школярами

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вчора, 18 лютого, для учнів Криворізьких загальноосвітніх шкіл №№23,123 з залученням районного нарколога проведено інформаційну зустріч, у якій прийняло участь близько 60 учнів, повідомляє виконком Центрально-Міської районної у місті ради.

Актуальною проблемою сьогодення, яка гостро стоїть у країні та у місті в цілому, залишається легкий доступ неповнолітніми особами до алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Згідно діючого законодавства України, продаж неповнолітнім особам алкогольних та тютюнових виробів є злочином, за який передбачена адміністративна відповідальність (штраф або втрата дозволу на продаж підакцизних товарів). Незважаючи на це, продаж алкоголю та тютюнових виробів є загально присутнім явищем, а більшість людей залишаються лише мовчазними свідками таких порушень.

Спеціалістами виконкому Центрально-Міської районної у місті ради спільно з співробітниками Центрально-Міського відділення поліції Криворізького відділу поліції постійно проводиться робота з даного питання, одним з напрямків якої є проведення інформаційний зустрічей серед молоді району щодо запобігання злочинності, правопорушень, пияцтва, наркоманії.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

03 : 13

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com