У Кривому Розі відбудеться історична екскурсія

У Кривому Розі відбудеться історична екскурсія

Фото: Первый Криворожский

В суботу, 20 лютого, у Кривому Розі відбудеться пішохідна екскурсія «нове-старе обличчя історичного центру Кривого Рогу». Цей захід користується популярністю серед мешканців міста.

Похід буде присвячений Всесвітньому дню екскурсовода.

«Це та ж сама екскурсія «Вулицями старого міста», лише у новому форматі і змісті, це історична екскурсія по центральній частині Кривого Рогу.

Метою екскурсії є ознайомлення та огляд старих історичних пам’яток, будівель споруджених у різних архітектурних стилях (від цегляного, кам’яного криворізького до сталінського неокласицизму), вулиць з бруківковим покриттям, скверів і парків, пам’ятників, православного храму Святителя Миколая Чудотворця, дому художника та ін.

Розповідь про стару частину міста розкривається в назвах і фотографіях старих вулиць, будинків, які вже зникли з мапи Кривого Рогу, фотографіях видатних людей, сучасних і старих збережених будинках. Червоною ниткою крізь увесь маршрут проходить історія подій в місті, починаючи з 1761 року, коли була збудована перша Свято-Миколаївська церква, всі історичні зміни, що міняли обличчя старого міста до сьогодення. Екскурсія ознайомлює відвідувачів з історією виникнення міста, змістом назви топоніму «Кривий Ріг», з укладом та побутом населення в різні історичні епохи.

Не оминає екскурсія і сьогодення історичного центру Кривого Рогу. В цьому плані привертається увага на нові пам’ятники і пам’ятні знаки, новобудови, світлодинамічний фонтан, арт-майданчик, шаховий клуб.

Все це можна не просто побачити своїми очима, а й відчути подих часу, своїми ногами дослідити всі простори історичної частини нашого промислового міста».


Тривалість екскурсії – 3 години. Одяг - звичайний, теплий по погоді.

За подробицями звертатися за номерами: 0672918621 (екскурсовод - Казаков Володимир Леонідович). Початок о 10:00.

Участь у заході безкоштовна.

Зустріч відбудеться з 9:45 до 10:00 - біля «АТБ» (що знаходиться на пр. Карла Маркса).

Комментарии (3)

Вадим

09:09, 17 февраля 2016

Пойду - интересно, да и Казаков увлекательно рассказывает.

Elephant

11:17, 17 февраля 2016

Да, он просто молодец - обязательно надо идти.

Маюми

12:37, 19 февраля 2016

И я пойду) Люблю свой город.

Ссылка скопирована в буфер обмена