Музика для Мас представляє концертний тур гурту Бумбокс «Люди»

Музика для Мас представляє концертний тур гурту Бумбокс «Люди»

Фото: Бумбокс

Другого квітня, з концерту в київському Палаці Спорту, почнеться концертний тур Бумбокса - «Люди». Це турне присвячено виходу максі-синглу «Люди» і охопить 14 міст України. Бумбокс проїдуть від Києва до Чернівців та від Кривого Рогу до Львова. На сьогодні відкрито продаж квитків на концерти в Кривому Розі, Києві, Дніпропетровську, Полтаві, Запоріжжі, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Чернігові.

Максі-сингл «Люди» – другий сингл в історії Бумбокса. Дев’ять років тому Бумбокс вже випускали сингл - «Тримай», який побив всі рекорди продаж. «Люди» – сингл записаний в Києві, на студії «Бобіна», саундпродюсером Дмитром «Бобом» Хомулко. До синглу увійшли п’ять пісень: «Люди», «Выход», «Злива» (feat. Джамала та Pianoбой), «Рок-н-рол», «Мала». Це перший запис Бумбокса, в якому гурт грає в новому складі – до знайомої всім «п‘ятірки» приєднався талановитий піаніст Павло Литвиненко, який більше року їздив з гуртом в якості сесійного музиканта.

Реліз макси-синглу «Люди» відбудеться першого квітня, випускає сингл Moon Records.

Попередні замовлення на електронну версію синглу буде відкрито на початку березня. Над оформленням синглу, як і над всім фірмовим стилем туру працювала художник і дизайнер Евеліна Яцеленко. В кожен сингл вкладено комплект стикерів та спеціальна карта з автографом одного з шести музикантів гурту.

Тур Бумбокса «Люди» завітає до Кривого Рогу 16 квітня. Вже традиційно концерт відбудеться у Палаці Молоді та Студентів.

Квитки в касах міст та на сайтах:

http://kasa.in.ua
http://parter.ua
https://karabas.com

Бумбокс в Інтернеті:

facebook.com/boomboxfamily
aleks.com.ua
www.youtube.com/user/familyboombox
soundcloud.com/mfmlabel

Комментарии (2)

Apollo

22:26, 14 февраля 2016

Уже какой то бумбокс спонсирует последний криворожский?

fargo

12:15, 15 февраля 2016

Какой то Аpollo, а чего добился в жизни ты?

Ссылка скопирована в буфер обмена