Поліція зустрілась із громадськістю

Главное фото новости
Фото: Долгинцевский ОП
1kr.ua
У вівторок і середу, 2 та 3 лютого 2016 року начальник Довгинцівського відділення поліції полковник поліції Камінський С.Є. та начальник сектору патрульної поліції Довгинцівського району підполковник поліції Совенко І.І. разом з Головою
Довгинцівського виконавчого комітету Ратіновим Ігорем Гарійовичем зустрілися із головами вуличних та квартальних комітетів приватного сектору «Залізничний», № 1, № 2.

На зустрічі Голова Довгинцівського виконавчого комітету Ратінов Ігор Гарійович довів присутнім, які міри вживаються по покращенню благоустрою в районі, в тому числі і в приватному секторі та порядок отримання матеріальної допомоги, в зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги.

Начальник Довгинцівського відділення поліції проінформував про результати реформи ОВС, про відкритість та прозорість роботи поліції, про необхідність налагодження взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими формуваннями, що діяльність поліції спрямована на задоволення їх потреб, про основні напрямки роботи відділення поліції по наданню поліцейських послуг в напрямку захисту прав і свобод людей, інтересів суспільства та держави, протидії злочинності, надання в рамках закону послуг з допомоги особам, які в силу особистих, економічних та соціальних причин або в наслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

Присутні наголосили на необхідність посилення роботи поліції щодо протидії наркозлочинності в районі та інформувати населення про її результати.

В ході спілкування присутні отримали вичерпні відповіді на запитання в правовому полі.

На завершення зустрічі Начальник Довгинцівської поліції подякував присутнім представникам громади за підтримку та розуміння, та висловив надію на подальшу співпрацю.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

03 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com