Вступил в силу Закон о внеочередных выборах мэра Кривого Рога (ТЕКСТ ЗАКОНА)

Главное фото новости
Фото: zn.ua
1kr.ua
С сегодняшнего дня, 2 февраля, вступает в силу Закон Украины «О внеочередных выборах Криворожского городского головы».

Об этом говорится в ч. 2 п. 1 Закона, который был опубликован вчера на сайте печатной газеты Верховной Рады «Голос Украины».

«У зв’язку з неможливістю виконання Криворізьким міським головою своїх повноважень, з метою забезпечення реалізації громадянами України гарантованого їм Конституцією України виборчого права на виборах Криворізького міського голови Верховна Рада України постановляє:

І. Призначити позачергові вибори Криворізького міського голови на 27 березня 2016 року та провести їх у порядку, визначеному Законом України «Про місцеві вибори».

ІІ. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, і втрачає чинність у день, наступний за днем набуття повноважень Криворізьким міським головою, обраним на позачергових виборах Криворізького міського голови 27 березня 2016 року.

2. Центральній виборчій комісії:

1) з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Криворізького міського голови;

2) вжити заходів щодо матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення позачергових виборів Криворізького міського голови в порядку, встановленому Законом України «Про місцеві вибори
», - говорится в тексте Закона.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

05 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com