За рахунок нових робочих місць до криворізького бюджету надійшли 1,8 млн гривень

Главное фото новости
Фото: sharij.net
1kr.ua
У четвер, 21 січня, за участю представників фіскальної податкової служби міста, міського центру зайнятості, Криворізького відділу з питань додержання законодавства про працю, виконкомів міської та районних у місті рад відбулось спільне засідання міської та районних робочих груп з питань функціонування об’єктів бізнесу за напрямом: виконання галузевих податків і зборів, соціально-економічного захисту найманих працівників.

Про це повідомляє прес-служба Криворізького міськвиконкому.

Членами групи обговорено результати виконання галузевих податків і зборів за 2015 рік, заслухано підсумки роботи міської, районних робочих груп з детінізації трудових відносин у сфері підприєм-ництва, міського центру зайнятості щодо сприяння легалізації найманої праці у попередньому році, скоординовано перспективи роботи за цим напрямом на 2016 рік.

Так, за результатами інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо недопущення використання робочої сили з порушенням трудового законодавства працевлаштовано понад 5,0 тис. найманих працівників, до міського бюджету додатково мобілізовано кошти в сумі більше 1,8 млн.грн.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

02 : 40

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com