Як завантажити рахунок за газ з урахуванням субсидії через iнтернет

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Відтепер криворіжці можуть завантажити рахунок за газ з урахуванням субсидії через Особистий кабінет.

Криворіжці, які зареєструвалися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, отримали можливість переглядати та завантажувати рахунок на оплату послуг з газопостачання та бачити розмір нарахованої субсидії.

Нова опція «Субсидія» є актуальною більше ніж для 71 тисячі криворіжців, які отримують субсидію на газопостачання. Разом з вичерпною інформацією про стан рахунку і платежі за газ, вони можуть дізнатися про дату і розмір нарахованої субсидії. Дана інформація відображається в розділі «Мої дані». Вся історія нарахувань по субсидії зберігається у вкладці «Книга споживача».

Послуга «завантажити рахунок» дозволяє споживачам за декілька секунд сформувати, завантажити та надрукувати цей платіжний документ. Щоб скористатись даною послугою споживачу необхідно увійти до Особистого кабінету, та натиснути на кнопку для завантаження рахунку, яка розташована праворуч у розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Необхідно пам’ятати, що послуга стає доступною після 12 числа кожного місяця, в зв’язку с технологічними особливостями – для точного обліку необхідно звести баланс газу, після чого система сформує рахунки за звітний місяць.

«Нові сервіси були впроваджені в зв’язку з зауваженнями та пропозиціями споживачів, які надійшли на адреси ПАТ «Криворіжгаз» та ТОВ «Дніпропетровськгаз збут», – говорить Начальник Криворізького відділу реалізації ТОВ «Дніппропетровськгаз збут» Анна Ковпак. - Після відкриття Особистого кабінету від своїх клієнтів ми отримали немало пропозицій по вдосконаленню його роботи. Зараз спеціалісти компаній працюють над можливістю відображення інформації за декількома адресами в одному кабінеті».

Щоб стати користувачем Особистого кабінету потрібно зареєструватися на сайті 104.ua. Для цього знадобиться номер особового рахунку, сума останньої оплати, контактний телефон та е-mail. Допомогу при реєстрації криворіжці можуть отримати за міським телефоном 409-59-33. Після реєстрації, користувачі Особистих кабінетів можуть передати фактичні показання газових лічильників, заплатити онлайн за спожитий газ, переглянути історію розрахунків і поточний баланс. Окрім цього, вони мають можливість поставити запитання, залишити відгук або пропозицію, записатися на прийом до керівників або спеціалістів газових компаній.

За додатковою інформацією звертатися за тел. (056) 404-83-28.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

18 : 55

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com