У Кривому Розі організували комп'ютерні курси для літніх людей

У Кривому Розі організували комп'ютерні курси для літніх людей

Фото: Открытые источники

Курси комп’ютерної грамотності були організовані для літніх людей Інгулецького району Кривого Рогу.

Бабусі і дідусі протягом двох місяців навчалися спілкуватися у соцмережах та скайпі, писати ділові та особисті листи онлайн, платити за комуналку через Інтернет. Заняття у місцевих школах відвідали 52 пенсіонери.

Про це повідомляє департамент освіти та науки облдержадміністрації.

Старенькі розповідають: навчилися багатьом корисним речам. Валентина Зюкова хвалиться, що тепер вміє створювати папки, друкувати і художньо оформлювати листи, шукати корисну інформацію в Інтернеті. Вчителі, які проводили заняття для пенсіонерів, були терплячими та наполегливими, доносили інформацію просто та доступно.

«Я відвідувала заняття у школі №114. Нашим вчителем був Сергій Кучер. Він підбирав правильні підходи до нас, нетямущих у комп’ютерній грамоті, - розповідає ветеран-медик Ніна Іванівна. - Знаходив час для кожного, відповідав на всі питання. Ми тепер сміливіше поводимося з комп’ютерною технікою. Думаю, що ще трішки потренуємось і самостійно відкриємо свої сторінки в соціальних мережах».

Завданням проекту було навчити літніх людей сміливо працювати з комп’ютером та в мережі Інтернет. Заняття були розраховані на вік пенсіонерів та проводились доступною мовою. Перша вимога до навчання – користь знань у щоденному житті.

Тепер замість того, щоб писати листи від руки, пенсіонери роблять це за допомогою комп’ютера. Не користуються факсом, а відправляють документи електронною поштою. Читають в Інтернеті новини, сплачують за комуналку, дивляться прогноз погоди та слухати улюблену музику.
Комментарии (8)

13:04, 11 января 2016

теперь в доту будут играть не только школьники,но и их бабушки))))

КАРАПУЧИЛО

13:04, 11 января 2016

Хотел бы спросить:А ОНО ИМ НАДО???
Или думаете у всех ПЕНСИОНЕРОВ дома компы и ноуты стоят и они висят вконтактах и одноклассниках?????

16:50, 12 января 2016

Инструктор, а что пенсинеры для тебя не люди их в гроб может сразу положешь чтоб тебе глаза не мозолили придурку.

КАРАПУЧИЛО

13:05, 11 января 2016

МАХ что научите то пользоваться сайтом НОВАКОМ

13:11, 11 января 2016

Ну теперь они всех "пррроституток" и "наркоманов" через сети повычислят ГЫ

23:32, 11 января 2016

А что вы ржете как лошади...это же ваши отцы и матери..если вы их не смогли научить обращатся с компом то их научат другие...и вы должны наоборот радоватся что ваши родители на старости лет приобщаются к цивилизации и не будут просить ВАС своих деток чтоб посмотреть в НОВАКОМЕ сколько же им надо платить за коммуналку в которой вы же и прописыны а вам постоянно некогда то вы на работе то в загуле?Так что надо радоватся а ненасмехатся в коментариях.Вы смеетесь сами над собой уроды

01:35, 12 января 2016

Действительно, у меня есть родственница, её сын научил пользоваться интернетом. Сидит с планшета в одноклассниках, нашла своих одноклассников и сокурсников,всякую информацию там читает, ей очень нравится

16:52, 12 января 2016

Молодцы !!! Только почему не по всему городу.Я только за обеими. Вот еще бы организовать бы пользование андроидом на смартфоне и планшете.

Ссылка скопирована в буфер обмена