У Кривому Розі організували комп'ютерні курси для літніх людей

Главное фото новости
Фото: Открытые источники
1kr.ua
Курси комп’ютерної грамотності були організовані для літніх людей Інгулецького району Кривого Рогу.

Бабусі і дідусі протягом двох місяців навчалися спілкуватися у соцмережах та скайпі, писати ділові та особисті листи онлайн, платити за комуналку через Інтернет. Заняття у місцевих школах відвідали 52 пенсіонери.

Про це повідомляє департамент освіти та науки облдержадміністрації.

Старенькі розповідають: навчилися багатьом корисним речам. Валентина Зюкова хвалиться, що тепер вміє створювати папки, друкувати і художньо оформлювати листи, шукати корисну інформацію в Інтернеті. Вчителі, які проводили заняття для пенсіонерів, були терплячими та наполегливими, доносили інформацію просто та доступно.

«Я відвідувала заняття у школі №114. Нашим вчителем був Сергій Кучер. Він підбирав правильні підходи до нас, нетямущих у комп’ютерній грамоті, - розповідає ветеран-медик Ніна Іванівна. - Знаходив час для кожного, відповідав на всі питання. Ми тепер сміливіше поводимося з комп’ютерною технікою. Думаю, що ще трішки потренуємось і самостійно відкриємо свої сторінки в соціальних мережах».

Завданням проекту було навчити літніх людей сміливо працювати з комп’ютером та в мережі Інтернет. Заняття були розраховані на вік пенсіонерів та проводились доступною мовою. Перша вимога до навчання – користь знань у щоденному житті.

Тепер замість того, щоб писати листи від руки, пенсіонери роблять це за допомогою комп’ютера. Не користуються факсом, а відправляють документи електронною поштою. Читають в Інтернеті новини, сплачують за комуналку, дивляться прогноз погоди та слухати улюблену музику.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

02 : 07

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com