У Кривому Розі пройшли «Новорічні розваги на воді»
![У Кривому Розі пройшли «Новорічні розваги на воді» У Кривому Розі пройшли «Новорічні розваги на воді»](https://img.1kr.ua/news_files/news/483e80d4/cf412436/215911_d0ffb002e0e21057e8aaa52fede970e4bd7dc9d32e83b560a7df5a02038c25bb1452246335.jpg)
Фото: Інгулецька районна рада
Про це повідомляє виконком Інгулецької районної у місті ради.
Понад 40 учасників відділення плавання віком від 7 до 14 років вийшли на старт нестандартних, захоплюючих водних конкурсів та розваг, які проходили на блакитних доріжках басейну.
Новорічне свято відбувалося в двох вікових категоріях - малюки та юнаки. У веселих естафетах з дошками, м’ячами змагались вихованці відділення плавання.
Палко підтримували юних спортсменів їх наставники – тренери-викладачі, які водночас були і суддями. За результатами новорічних водних перегонів переможцем стала команда «Дельфіни».
Під час свята всі діти отримали позитивні емоції та радість від новорічних естафет.