Криворіжці збирають допомогу для мешканців зони розмежування

Главное фото новости
Фото: vsks.ru
1kr.ua
Різдво, це свято під час якого здійснюються бажання всіх людей, серця яких сповнене віри і любові. На своїй сторінці у facebook, криворізький священнослужитель Олександр Агарков анонсує збір благодійних коштів та гуманітарної допомоги для мешканців прифронтової зони та бійців які несуть там службу.

«Дорогі брати і сестри! 10 січня загружаємось. 11 січня, нова поїздка на війну. Свята відбули, є потреба подумати і про наших бійців, про людей, які переживають велику скруту і не мають можливості отримати допомогу. Зіштовхнувся з такою бідою. Люди інваліди, або похилого віку, обмежені в пересуванні, які живуть майже на самісінькій передовій, не можуть добратися до пунктів роздачі гуманітарної допомоги. А місії які займаються доставкою гуманітарки не вивчають потреб такого населення і не приїздять до них додому, тому допомога їм не достається. Серед цих людей, є такі, які мають тяжкі хронічні захворювання, потребують постійного медичного догляду багато років. Вони потребують медикаментів та спецхарчування. Є діти інваліди і багатодітні сім’ї. Почалися морози, бійці в окопах, потрібні ліки, теплі шкарпетки, рукавички, балаклави, термо білизна, чай, кава. Окрім тілесного тепла, хлопцям потрібно частину нашого тепла, почуттів, частинку домашнього затишку. Подаруйте воїнам частину свого тепла і затишку, спечіть щось смачненьке, зв’яжіть шкарпетки, пердайте улюблену книжку з підписом . Напишіть листа, помоліться вдома Богу. Наша перемога, залежить не тільки від наших бійців, а і від наших дій, тут у тилу», - пише Олександр.

«Також потрібна підтримка, на поїздку, коштами або пальним. Без вашої допомоги, ці поїздки, булиб не можливі. Є люди, які підтримують нас, кожного разу, але бажають залишатись не відомими. Їхні можливості, не безкінечні, тому потрібно долучатись і іншим.карта привату 5211 5373 3914 0225 Агарков Олександр. Дякую всім доброчинцям. Слава Ісусу Христу!», - звертається до небайдужик священнослужитель

Подаруємо нашим співвідчизникам свято і віру у світле майбутнє.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество