Працівники молодіжної превенції Саксаганського відділення поліції провели профілактичний захід для дітей
![Працівники молодіжної превенції Саксаганського відділення поліції провели профілактичний захід для дітей Працівники молодіжної превенції Саксаганського відділення поліції провели профілактичний захід для дітей](https://img.1kr.ua/news_files/news/483e80d4/cf412436/215542_8d48b06d96d2ec0940ecd191c431d7116bb53e3af0c33aa3c87cd0254a9808691451914151.jpg)
Фото: exeshansey
З метою профілактики вчинення дітьми адміністративних і кримінальних правопорушень, утягнення їх у протиправну діяльність, 3 січня, працівниками молодіжної превенції Саксаганського ВП КВП спільно з ССД виконкому Саксаганської районної у місті ради був організований та проведений профілактичний захід з нагоди святкування Новорічних свят.
Про це повідомила прес-служба Криворізького ГУ НП у Дніпропетровській області.
Під час заходу діти приймали участь у різних конкурсах, здійснили подорож до Казкової країни, та провели змагання з дитячої творчості.
У заході приймали участь діти, які перебувають на обліку в Саксаганському ВП КВП, за скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень, діти – переселенці з АТО та діти, позбавлені батьківського піклування.
По закінченню заходу, учасники були нагороджені солодкими подарунками.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/483e80d4/cf412436/215540_8d48b06d96d2ec0940ecd191c431d711182886_557dd4dac85b30eeab1ce7815b3a415b1451914039.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/483e80d4/cf412436/215541_8d48b06d96d2ec0940ecd191c431d711182887_557dd4dac85b30eeab1ce7815b3a415b1451914039.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/483e80d4/cf412436/215539_8d48b06d96d2ec0940ecd191c431d711182880_081247d48436597ce9808d4f71eee3401451913429.jpg)