«Новорічні дива» від співробітників молодіжної превенції Жовтневого відділення поліції міста Кривого Рогу для дітей з навчально-реабілітаційного центру

Главное фото новости
Фото: прес-служба Криворізького ГУ НП
1kr.ua
У суботу, 2 січня в навчально-реабілітаційному центрі на мікрорайоні 5-й Зарічний було організовано та проведено новорічні заходи під назвою «Новорічні дива» за участю працівників молодіжної (ювенальної) превенції Жовтневого ВП та дітей вказаного закладу.

Про це повідомляє прес-служба Криворізького відділу поліції ГУ НП у Дніпропетровській області.

В Жовтневому районі м. Кривого Рогу під час святкування новорічних та різдвяних свят працівниками молодіжної (ювенальної) превенції Жовтневого відділення поліції Криворізького відділу поліції 02.01.2016 року в навчально-реабілітаційному центрі на мкн. 5-й Зарічний було організовано та проведено новорічні заходи під назвою «Новорічні дива» за участю працівників молодіжної (ювенальної) превенції Жовтневого ВП та дітей вказаного закладу.

Під час проведення даного закладу діти показали співробітниками поліції свої таланти, танцювали, співали. Не дивлячись на все негаразди та труднощі у своєму житті їх обличчя не залишала усмішка.

Після проведення вищевказаних заходів на ім’я начальника Жовтневого відділення поліції адміністрація КЗ «Навчально-реабілітаційний центр» висловила подяку працівникам молодіжної (ювенальної) превенції Жовтневого ВП.
У заходах приймало участь близько 20 дітей.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

10 : 18

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com