ПАТ «Криворіжгаз» нагадує про необхідність передачі показань лічильників газу

Главное фото новости
Фото: sq.com.ua
1kr.ua
Незважаючи на святкові дні, криворіжцям необхідно станом на 1 число, зняти показання приладів обліку та передати дані до ПАТ «Криворіжгаз». Такі заходи дозволять споживачам бути впевненими, що вони сплатять саме за той обсяг газу, який фактично використали.

Зняття показань лічильників газу повинні проводитися споживачем щомісяця, станом на 1 число. Передавати дані за попередній місяць необхідно з 1 по 5 числа поточного місяця. Якщо споживач не передасть показники приладу обліку, автоматизована система обчислить прогнозований обсяг споживання. Після своєчасного внесення показань лічильника в наступному місяці, система автоматично відкоригує попередні нарахування.

«У період різдвяних і новорічних свят Контакт-центр працюватиме в звичайному режимі – 7 днів на тиждень, з 8:00 до 20:00. Проте, «Едине вікно» та інші відділення компанії по роботі з клієтаами не працюватимуть 31 грудня, а також з 1-3 та з 7- 8 січня», - говорить начальник управління клієнтського сервісу Анастасія Озерян.

Передати показання лічильника у святкові дні можна:

·через Особистий кабінет на сайті kr.104.ua;
·зателефонувавши до Контакт-центру за номером (056) 46-26-104;
·надіславши повідомлення з зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу
[email protected];
·вказавши показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі;


«Найбільш зручним способом передачі показань лічильника є Особистий кабінет. Користувачі цього сервісу мають можливість в зручний час, не виходячи з дому, передавати показання лічильника та сплачувати рахунки», - зазначила начальник управління клієнтського сервісу Анастасія Озерян.

У грудні 2015 року 79% споживачів, які мають прилади обліку газу передали данні про фактичне споживання природного газу. Майже 63 тисячі споживачів зафіксували показання лічильників у платіжному документі, більше 16 тисяч - передали показання через Особистий кабінет, 15 тисяч зателефонували до Контакт-центру, майже 4 тисячі передали дані особисто операторам районних відділень.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

02 : 06

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com