Якісна піротехніка – безпечні свята. У Саксаганському районі виявили несертифіковану піротехнічну продукцію

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В предноворічний період на території Саксаганського району м.Кривого Рогу проводяться рейди щодо виявлення несертифікованої піротехнічної продукції. Для цього створено групи, до складу яких входять працівники секстору патрульної поліції Саксаганського ВП КВП.

Про це повідомляє прес-служба Саксаганського ВП КВП

Протягом кількох днів були виявлені точки продажу піротехнічної продукції без відповідних документів. Продаж товару здійснювався в невстановлених місцях, лотки було розташовано на вулиці Мелешкіна та Бикова. Правоохоронці вилучили всю незаконну піротехніку.

Відносно реалізаторів складено протоколи за статтею 195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадуємо, що за незаконну торгівлю, перевезення та використання піротехнічних засобів передбачено адміністративну відповідальність за ст. 195-6 КУпАП.

Стаття 195-6 КУпАП («порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів») - тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів (від 595 до 1020 грн.).

Ті самі дії, вчинені особою, повторно протягом року, тягнуть за собою накладення штрафу від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. (від 1020 до 1700 грн.).
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

04 : 48

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com