У Кривому Розі викрито злочинну схему розкрадання бюджетних коштів шляхом одержання стипендій неіснуючих студентів

Главное фото новости
Фото: telegraf.in.ua
1kr.ua
Криворізькою місцевою прокуратурою №2 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст.191 КК України).

Про це повідомляє пресс-служба прокуратури Кривого Рогу.

Так, з метою незаконного привласнення грошових коштів посадовці одного з державних навчальних закладів м. Кривого Рогу упродовж 2014 та 2015 рр. підробляли документи на вступ студентів, які фактично там не навчалися, та після оформлення банківських карток для начислення їм стипендій, премій, допомог тощо, одержували нараховані державні кошти на свою користь.

Крім того, вказаними особами були незаконно привласнені бюджетні кошти у вигляді заробітної плати та премій фіктивно зарахованих робітників, які насправді працювали та мешкали в інших містах.

У грудні 2015 року під час обшуку службових кабінетів посадових осіб вказаного навчального закладу правоохоронними органами виявлено та вилучено банківські картки, студентські квитки та дипломи «фіктивних учнів».

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

01 : 34

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com