Кривий Ріг: рятувальники влаштували свято Новорічної Ялинки для дітей зі Сходу
![Кривий Ріг: рятувальники влаштували свято Новорічної Ялинки для дітей зі Сходу Кривий Ріг: рятувальники влаштували свято Новорічної Ялинки для дітей зі Сходу](https://img.1kr.ua/news_files/news/d137d16e/4f5344cd/214573_d327693abac0a1d0a565cdae5bf044091256fa0fa8cfe88d5a01f536cb1d73461451033383.jpg)
Фото: Пресс-служба ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області
Неподалік від навчального закладу розташоване модульне містечко, де також проживають внутрішньо переміщені громадяни зі Східних областей України. Наразі тут мешкає 346 людей, 75 з яких - діти. Тож на свято Новорічної ялинки були запрошені не лише діти, які навчаються у школі, а й батьки з малечею.
Новорічну виставу для дітей організували педагогічний колектив закладу та молодіжна спілка Криворіжжя, які на свято завітали у ролі Діда Мороза та Снігуроньки.
Рятувальники ж до малечі приїхали з подарунками та найщирішими побажаннями. Після привітань гостей, учні школи продемонстрували свої уміння, виконавши блискучі фольклорні та хореографічні номери, які зворушили кожного з присутніх. Рятувальники подякували за Новорічний концерт та побажали молодому поколінню гарного настрою та здійснення бажань.
Рятувальники сподіваються, що про місто Кривий Ріг у дітей, які переселилися зі Сходу, в пам’яті залишаться тільки гарні спогади і незабутні враження, а Новий Рік принесе в нашу країну мир і спокій.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/d137d16e/4f5344cd/214570_d327693abac0a1d0a565cdae5bf04409181980_c27d9ee76ace875cbf34bdf2de1bbf381451033343.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/d137d16e/4f5344cd/214571_d327693abac0a1d0a565cdae5bf04409181982_c27d9ee76ace875cbf34bdf2de1bbf381451033343.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/d137d16e/4f5344cd/214572_d327693abac0a1d0a565cdae5bf04409181981_c27d9ee76ace875cbf34bdf2de1bbf381451033343.jpg)