Кривий Ріг: рятувальники влаштували свято Новорічної Ялинки для дітей зі Сходу

Кривий Ріг: рятувальники влаштували свято Новорічної Ялинки для дітей зі Сходу

Фото: Пресс-служба ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області

Напередодні новорічних та Різдвяних свят керівництво Криворізького міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області разом з представниками депутатського корпусу Тернівської районної у місті ради завітали до школи №76, де навчаються діти сімей, які були вимушені переїхати з місця проведення антитерористичної операції до міста Кривий Ріг.

Неподалік від навчального закладу розташоване модульне містечко, де також проживають внутрішньо переміщені громадяни зі Східних областей України. Наразі тут мешкає 346 людей, 75 з яких - діти. Тож на свято Новорічної ялинки були запрошені не лише діти, які навчаються у школі, а й батьки з малечею.

Новорічну виставу для дітей організували педагогічний колектив закладу та молодіжна спілка Криворіжжя, які на свято завітали у ролі Діда Мороза та Снігуроньки.

Рятувальники ж до малечі приїхали з подарунками та найщирішими побажаннями. Після привітань гостей, учні школи продемонстрували свої уміння, виконавши блискучі фольклорні та хореографічні номери, які зворушили кожного з присутніх. Рятувальники подякували за Новорічний концерт та побажали молодому поколінню гарного настрою та здійснення бажань.

Рятувальники сподіваються, що про місто Кривий Ріг у дітей, які переселилися зі Сходу, в пам’яті залишаться тільки гарні спогади і незабутні враження, а Новий Рік принесе в нашу країну мир і спокій.


Ссылка скопирована в буфер обмена