Салюти лише у новорічну ніч: Влада нагадує громадянам правила використання та придбання піротехнічної продукції

Салюти лише у новорічну ніч: Влада нагадує громадянам правила використання та придбання піротехнічної продукції

Фото: wapkin.dp.ua

Основний порядок продажу побутових піротехнічних виробів визначено наказом Міністерства внутрішніх справ України від 23 грудня 2003 року №1649 «Про затвердження тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів». Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 2 березня 2015 року №222-VIII продаж піротехнічної продукції ліцензування не підлягає.

Продаж таких виробів може здійснюватися лише через спеціалізовані об’єкти торгівлі та відділи (секції) з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, які обладнані згідно з вимогами охорони праці, пожежної безпеки (забезпечені системою пожежної автоматики і первинними засобами пожежогасіння), технічними, санітарно-гігієнічними, технологічними нормами і правилами. Продавець має пройти спеціальну підготовку з питань продажу та використання піротехнічних виробів.

Продаж піротехнічних виробів у невстановлених місцях, без документі, що дають можливість ідентифікувати продукцію, з простроченим терміном придатності, гарантійним терміном, також продаж неякісних (забракованих) та без інструкції із застосування (експлуатації) ЗАБОРОНЕНО.

Громадянам на замітку! Забороняється використовувати побутові піротехнічні вироби, які створюють ефекти на висоті та шумові ефекти, ближче ста метрів від лікарень, церков, дитячих установ, шкіл, будинків престарілих та інших громадських споруд і житлових будинків.

Не можна застосувати побутові піротехнічні вироби у заборонений рішеннями органів місцевого самоврядування час за винятком днів святкування Нового року в ніч з 31 грудня на 1 січня. Тобто лише у новорічну ніч дозволено проводити салюти, феєрверки можуть, в інші дні - лише з 8:00 до 22:00 години за наявності відповідних погоджень, передбачених рішенням міської ради від 22.12.2004 №2498 «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу.

Комментарии (4)

15:36, 24 декабря 2015

В терре на заречном продают на первом этаже, без всяких документов

15:48, 24 декабря 2015

[Гость] Житель, а тебя жаба давит?

15:49, 24 декабря 2015

Омм

bor

23:14, 24 декабря 2015

главное чтоб какой нибудь энтузиаст на елку с гранатой не заявился

Ссылка скопирована в буфер обмена