Кримінально-виконавча інспекція Дзержинського району разом з ЦСССДМ провела профілактично-виховний захід з підобліковими молодіжного віку та неповнолітніми
![Кримінально-виконавча інспекція Дзержинського району разом з ЦСССДМ провела профілактично-виховний захід з підобліковими молодіжного віку та неповнолітніми Кримінально-виконавча інспекція Дзержинського району разом з ЦСССДМ провела профілактично-виховний захід з підобліковими молодіжного віку та неповнолітніми](https://img.1kr.ua/news_files/news/d137d16e/4f5344cd/213915_8fdfcfa06638b2e74faaa9ee4859a205c6fd17481da38576c371b2cbf2b0868c1450685025.jpg)
Фото: anapa.bezformata.ru
Під час проведеного заходу засуджені отримали корисну, сучасну інформацію щодо здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок, були розглянуті питання реабілітації та ресоціалізації засуджених у суспільстві, обговорені шляхи подолання проблем, які сприяли вчиненню злочину. Також засудженим були надані консультації юриста та психолога Криворізького центру СССДМ.
На сьогоднішній день серед осіб, які перебувають на обліку кримінально-вико
Соціальна робота з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, має свої позитивні плоди у вигляді зниження рівня скоєння правопорушень та повторних злочинів з боку осіб молодіжного віку та неповнолітніх, а також у підвищенні рівня соціальної захищеності даної категорії засуджених.
Комментарии (1)
11:53, 22 декабря 2015
Новость ни к чему. Рапортовала о том, за что получают зарплату.