Кримінально-виконавча інспекція Дзержинського району разом з ЦСССДМ провела профілактично-виховний захід з підобліковими молодіжного віку та неповнолітніми

Кримінально-виконавча інспекція Дзержинського району разом з ЦСССДМ провела профілактично-виховний захід з підобліковими молодіжного віку та неповнолітніми

Фото: anapa.bezformata.ru

Днями в приміщенні центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співробітники Дзержинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції разом з фахівцями ЦСССДМ (центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді) району провели з неповнолітніми та підобліковими молодіжного віку профілактично-виховний захід «Крок до кращого життя».

Під час проведеного заходу засуджені отримали корисну, сучасну інформацію щодо здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок, були розглянуті питання реабілітації та ресоціалізації засуджених у суспільстві, обговорені шляхи подолання проблем, які сприяли вчиненню злочину. Також засудженим були надані консультації юриста та психолога Криворізького центру СССДМ.

На сьогоднішній день серед осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції Дзержинського району м. Кривого Рогу, більше 60 % засуджених молодіжного віку та неповнолітніх. Майже всі вони в тій чи іншій мірі потребують соціальної опіки та допомоги.

Соціальна робота з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, має свої позитивні плоди у вигляді зниження рівня скоєння правопорушень та повторних злочинів з боку осіб молодіжного віку та неповнолітніх, а також у підвищенні рівня соціальної захищеності даної категорії засуджених.

Комментарии (1)

11:53, 22 декабря 2015

Новость ни к чему. Рапортовала о том, за что получают зарплату.

Ссылка скопирована в буфер обмена