Кримінально-виконавча інспекція Дзержинського району разом з ЦСССДМ провела профілактично-виховний захід з підобліковими молодіжного віку та неповнолітніми

Главное фото новости
Фото: anapa.bezformata.ru
1kr.ua
Днями в приміщенні центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співробітники Дзержинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції разом з фахівцями ЦСССДМ (центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді) району провели з неповнолітніми та підобліковими молодіжного віку профілактично-виховний захід «Крок до кращого життя».

Під час проведеного заходу засуджені отримали корисну, сучасну інформацію щодо здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок, були розглянуті питання реабілітації та ресоціалізації засуджених у суспільстві, обговорені шляхи подолання проблем, які сприяли вчиненню злочину. Також засудженим були надані консультації юриста та психолога Криворізького центру СССДМ.

На сьогоднішній день серед осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції Дзержинського району м. Кривого Рогу, більше 60 % засуджених молодіжного віку та неповнолітніх. Майже всі вони в тій чи іншій мірі потребують соціальної опіки та допомоги.

Соціальна робота з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, має свої позитивні плоди у вигляді зниження рівня скоєння правопорушень та повторних злочинів з боку осіб молодіжного віку та неповнолітніх, а також у підвищенні рівня соціальної захищеності даної категорії засуджених.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

12 : 21

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com