Незаконні 5 гривень: Суд зобов'язав повернути попередній тариф у маршрутні таксі Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Апеляційний суд відхилив скаргу Криворізького виконкому та залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким визнано протиправними та скасовано цілий пакет рішень Криворізького виконкому про встановлення тарифів на проїзд в маршрутках. Про це повідомляє Об'єднання «Самопоміч» - Кривий Ріг на своїй сторінці у facebook.

«Багато хто помиляється, вважаючи, що це рішення нічого не міняє. Але це не так. Справа в тому, що, керуючись рішеннями виконкому про встановлення тарифів, пан заступник міського голови Олександр Фіщенко підписав з перевізниками Додаткові угоди. Але суд встановив, що рішення, якимим керувався Фіщенко при підписанні Додаткових угод, протиправні, тепер вони скасовані. Як посадова особа місцевого самоврядування, яка зобов'язана діяти виключно в межах повноважень та у відповідності до Конституції і законів України, пан Фіщенко має ініціювати розірвання цих Додаткових угод. З ситуації, у якій він цього не робить і не зробить, випливають дуже серйозні наслідки для нього як посадової особи місцевого самоврядування. Ми будемо робити все, аби ці наслідки настали», - сказано у повідомленні..

Крім того, активісти відмічають, що мають намір знову піти в суд за розірванням Додаткових угод.

«Поки що пропонуємо виконавчій владі розірвати Додаткові угоди добровільно, повернути попередній тариф та приступити до розбробки процедури встановлення тарифів відповідно до чинного законодавста», - додають небайдужі криворіжці.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 57 мин

Есть угроза

01 : 59

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com