У Криворізькій установі виконання покарань №3 відбувся День відкритих дверей

Главное фото новости
Фото: kambuzkjust.at.ua
1kr.ua
У Криворізькій установі виконання покарань №3, що в Тернівському районі, відбувся День відкритих дверей для представників державних та громадських організацій, що займаються установою, і засобів масової інформації під назвою «Права і обов'язки засуджених. Європейська лібералізація прав».

Про це повідомляє прес-служба Криворізької установи виконання покарань №3.

Розпочався захід з ознайомчої екскурсії, під час якої гості ознайомилися з організацією банно-прального та харчового забезпечення ув'язнених та засуджених осіб, оглянули житлові камери, навчальний клас і кімнату психо-емоційного розвантаження, відвідали сектор максимального рівня безпеки і православну каплицю, кімнати довгострокових побачень і слідчі кабінети.

Окрему увагу було приділено ознайомленню учасників заходу з результатами виконання плану організаційно-практичних заходів, спрямованих на модернізацію та поліпшення діяльності установи, та стану організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими та ув'язненими. Під час екскурсії представники громадськості мали можливість поспілкуватися з містяться в установі громадянами, відповісти на їх запитання.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
26 мин

Все хорошо

06 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com