Начальник підрозділу молодіжної превенції Криворізького відділу поліції поспілкувалася з директорами шкіл з приводу взаємодії з метою задоволення потреб населення

Начальник підрозділу молодіжної превенції Криворізького відділу поліції поспілкувалася з директорами шкіл з приводу взаємодії з метою задоволення потреб населення

Фото: Пресс-служба Криворізької поліції

15 грудня 2015 року в Криворізькій загальноосвітній школі № 69 міста Кривого Рогу відбулася нарада із заступниками директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, на якій був присутній начальник підрозділу молодіжної превенції Криворізького ВП ГУНП в Дніпропетровській області, майор поліції Лук’яненко Діана Григорівна.

Дана нарада була скликана з метою налагодження взаємодії громадян та поліції, обговорення спільних проектів, програм та заходів спрямованих на задоволення потреб населення.

При виголошенні своєї промови Діана Григорівна розповіла про злочинність дітей, молоді та покарання, які чекатимуть правопорушників.

Також, всім присутнім директорам з виховної роботи та їх заступникам було роздано анкети, в яких вони мають можливість оцінити діяльність служби у справах дітей, співробітників поліції, та запропонувати свої варіанти бачення майбутньої співпраці.

Лук’яненко Діана Григорівна наголосила у своїй промові, що одним із цеглин фундаменту успішної співпраці є взаємоінформування. Та для того, щоб допомогти дітям, молоді стати на правильний шлях потрібна підтримка як батьків , педагогів так і служби у справах дітей.

Не потрібно залишати дітей на одинці зі своїми проблемами!


Комментарии (5)

09:08, 16 декабря 2015

Наплодили нищету за деньги ведь часть детей не видела полноценной жизни а только родителей в пьяном угаре пробухивающих деньги на ребенка, при Яныке по 100-150тыс. грн. давали за ребенка для кого, для алкашей и наркоманов, криминалитет для себя выращивал

09:22, 16 декабря 2015

[Гость] гость, с Вами нельзя не согласитя. Есть доля правди.

09:12, 16 декабря 2015

Боже какое длинное название должности. А ведь раньше она была просто инспектор по делам несовершеннолетних...

09:19, 16 декабря 2015

[Гость] Котя, всего на три букви больше. хи-хи.

13:59, 16 декабря 2015

Если бы Диана Григорьевна действительно делала то о чем так красиво расказывает может и был какой нибудь толк в городе, а так как Диана Григорьевна бывает только в двух состояниях, либо на совещании либо на брльничном то толку от ее тирады никакого. Уважаемый товарищ Лютый назначте на эту должность нормального руководителя и желательно мужика с характером,а не эту показушницу.

Ссылка скопирована в буфер обмена