Криворізька амбулаторія №6 центру первинної меддопомоги увійшла до списку найкращих амбулаторій Дніпропетровщини

Криворізька амбулаторія №6 центру первинної меддопомоги увійшла до списку найкращих амбулаторій Дніпропетровщини

Фото: Днепропетровская ОГА

На Дніпропетровщині завершився конкурс на кращу амбулаторію сімейної медицини. У ньому змагалися 8 міських та 12 районних медзакладів. До фіналу дійшли не всі. Першість розділили дві амбулаторії – з Дніпропетровська та Орлівщини. Переможців нагородили на колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Конкурс проходив у два етапи. У першому кращі медзаклади визначили на місцях. До другого туру, обласного, потрапили вже 15 амбулаторій – 5 міських та 10 сільських. Колективи підготували відеоролики. У них продемонстрували повсякденне життя – роботу реєстратури, прийом пацієнтів, відвідування їх вдома та інше. Їх переглянуло журі – працівники обласного департаменту охорони здоров’я, практикуючі лікарі, науковці. На основі побаченого відібрали 6 фіналістів. Кожного відвідали особисто. Переможців визначали за кількома категоріями – від забезпеченості кадрами до задоволеності пацієнтів. Серед останніх проводилось анкетування.

За підсумками балів перше місце розділили Орлівщинська амбулаторія центру первинної меддопомоги Новомосковського району та амбулаторія №1
Дніпропетровського центру №11. Третє місце у Старокодацької амбулаторії центру Дніпропетровського району, четверте – у Чумаківської амбулаторії Томаківського центру, п’яте – у амбулаторії №6 Криворізького центру №6 та амбулаторії №2 Дніпродзержинського центру №1.

Переможці отримали мобільні телефони та копіювальну техніку.

На Дніпропетровщині 405 амбулаторій сімейної медицини, у яких працює 1215 лікарів та 2099 медсестер. Вони обслуговують майже 80% населення області. Найбільш популярними такі фахівці є у районах. Там їх послугами користуються понад 91% людей.

Комментарии (5)

21:31, 15 декабря 2015

ага только лекарства для выставки, а телефоны дали засохранность

23:07, 15 декабря 2015

Коллективы подготовили видеоролики - тут главное нанять хорошего рекламщика.

23:32, 15 декабря 2015

Радует что амбулатория номер 6,а не 66 выиграла конкурс в нашем городе.

08:46, 16 декабря 2015

Это та что на Прудах?????

Афоня13

21:46, 18 декабря 2015

эта та самая регистратура в 6 амбулатории куда попробуй дозвониться, а когда дозвонился - бросают трубку, хамят и лают громче, чем бездомные собаки в округе?

Ссылка скопирована в буфер обмена