Криворізька міськрада прийняла важливі рішення щодо охорони атмосферного повітря

Главное фото новости
Фото: panolin.com
1kr.ua
Формування стійкої тенденції до зменшення обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря міста є результатом виконання довгострокової програми по вирішенню екологічних проблем Кривбасу та поліпшенню стану навколишнього природного середовища на 2011-2022 роки. В рамках цієї програми передбачено виконання гірничорудними підприємствами міста повітроохоронних заходів при проведенні масових вибухів в кар’єрах.

З метою дотримання вимог природоохоронного законодавства України, на виконання Закону України «Про охорону атмосферного повітря» у грудні 2015 року на засіданні виконкому міської ради прийнято рішення «Про погодження підприємствам міста проведення в 2016 році масових вибухів у кар'єрах», яким визначено виконання гірничорудними підприємствами міста в повному обсязі заходів, що спрямовані на скорочення негативного впливу на довкілля.

Для скорочення техногенного навантаження на довкілля та людину підприємства при проведенні масових вибухів обов’язково здійснюють природоохоронні заходи, а саме: використовують внутрішню і зовнішню гідрозабійку, застосовують виключно безтротилові вибухові речовини тощо.

У результаті виконання гірничорудними підприємствами міста заходів із охорони атмосферного повітря при здійсненні масових вибухів у кар’єрах, у тому числі з використанням безтротилових вибухових речовин, забезпечується запобігання надходженню в атмосферне повітря близько 10 тис. тонн забруднюючих речовин щорічно.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

05 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com