Вікно в Європу: учнів криворізької школи №20 екзаменують німці

Вікно в Європу: учнів криворізької школи №20 екзаменують німці

Фото: Дніпропетровська ОДА

У криворізькій спеціалізованій школі №20 з поглибленим вивченням німецької мови пройшов міжнародний мовнийіспит.Це єдиний навчальний заклад на Дніпропетровщині, де практикують подібні випробування. До проекту залучено 20 навчальних закладів України. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

17 одинадцятикласників криворізької школи №20 протягом тижня складали мовний інтернаціональний DSD-іспит на отримання диплому. Екзаменували їх лектор Німецької служби академічних обмінів Олаф Міттельштраф та координатор Міжнародного проекту українських DSD-шкіл у південному регіоні фрау Майєр. Почесним гостем був Генеральний консул ФРН Вольфґанґ Мьоссінґер. Комісія констатує: усі учні показали гідний результат.

Письмова та усна – з таких частин складався екзамен. Зокрема, у першій старшокласники протягом шести годин писали аудіювання, читали, розмірковували на тему «Чи потрібні екстремальні види спорту?» у творі. В усній частині іспиту спілкувалися на задану тему – як з підготовкою, так і без неї.

Та чи підтвердили криворізькі школярі свій рівень володіння німецькою, стане відомо навесні. Саме до цього часу німці перевірятимуть та оцінюватимуть роботи. 24 – це максимальна кількість балів, яку треба набрати. Саме цей результат гарантує отримання DSD-диплому. Цей документ дає «зелене світло» для вступу в будь-який університет ФРН без додаткового складання німецької мови, а для роботодавців є свідоцтвом про відмінні знання іноземної.

Школа №20 має статус DSD з 2003 року і успішно готує своїх учнів до мовного іспиту завдяки активній підтримці німецької сторони. Це передбачає підвищення кваліфікації учителів німецької мови, фінансування занять і навчання у вишах Німеччини, підтримку навчальними та методичними матеріалами, а також залучення до викладання вчителів з ФРН.

Мовний диплом із німецької мови запроваджений Постійною Конференцією Міністрів культури ФРН в 1972 р. для учнів за кордоном. В Україні Міжнародний проект українських DSD-шкілдіє з 1995 року.
Комментарии (3)

17:19, 09 декабря 2015

еs ist gut

masyanya

21:22, 09 декабря 2015

Что так долго проверять?!

09:07, 10 декабря 2015

Носитель языка - учитель, это круто!

Ссылка скопирована в буфер обмена