Сайт Криворізької міської ради не відповідає вимогам закону «Про доступ до публічної інформації»

Главное фото новости
Фото: annsite.at.ua
1kr.ua
Серед дванадцяти з двадцяти сайтів міських рад Дніпропетровської області, які не виконують вимоги Закону України «Про доступ до публічної інформації» опинився сайт Криворізької міської ради.

Про це повідомляє видання «Днепр. Главное» з посиланням на київський Центр політичних студій та аналітики.

Моніторинг сайтів виявив, що Криворізька міська рада не вказала жодної контактної інформації. Сайт Апостолівської міської ради не працює.Верхньодніпровська та Підгородненська міські ради взагалі не мають своїх сайтів. Лише Дніпропетровська міська рада на своєму офіційному сайті не вказала електронну пошту, не розмістила загальний контактний телефон і забула вказати код міста, хоча телефони секретаря та заступника міського голови є. Без коду міста виявилися ще Вільногірська та Дніпродзержинська міські ради.

Відзначимо, що Закон «Про доступ до публічної інформації» набрав чинності ще 9 травня 2011 року. Таким чином, всі органи влади мали 4 з половиною роки, щоб розібратися з його нормами та імплементувати їх у свою роботу. Однією з вимог Закону є обов’язкове розміщення на сайті органу влади повної контактної інформації, а також контактної інформації для надсилання запиту.

Однак аналіз базового наповнення сайтів міських рад області проілюстрував абсолютне нерозуміння органами місцевого самоврядування вимог, щодо їхньої прозорості, публічності та підзвітності.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 51 мин

Есть угроза

03 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com