Юні криворізькі перукарі стали переможцями відбіркового чемпіонату країни

Главное фото новости
Фото: vlada-hair.ru
1kr.ua
Завершився відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. По два «золота», «срібла» та «бронзи» привезли звідти вихованці Криворізького навчально-виробничого центру. Вони найкраще впоралися зі стрижками, укладками, кучерями та плетіннями.

Про це повідомляє департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Відбірковий тур проходив у Києві. За першість змагалися учасники з усіх куточків країни. Перші місця посіли криворожанки Юлія Гладун і Вероніка Підгурська. Чоловічі та жіночі повсякденні стрижки з укладанням учениць міського навчально-виробничого центру визнали кращими.

Друге місце у їх колег – Світлани Остапенко та Вероніки Яценко. Вони чудово впорались з жіночою зачіскою, а також кучерями та хвилями.

На третій сходинці – юні перукарі Ася Карапетян та Наталія Плевако. За жіночу стрижку з укладанням та коктейльну зачіску з елементами плетіння вони отримали «бронзу».

Дипломами учасників відзначили також учениць Дніпропетровського центру професійної освіти Марину Огій, Наталію Самборську, Анастасію Столяр, Олену Соколенко.

Тепер переможниці відбіркового туру змагатимуться за першість вже у Чемпіонаті країни.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

01 : 38

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com