«Краса по-українськи об’єднує» та допомагає воїнам АТО

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Днями у Криворізькій загальноосвітній школі №51 відбулось дивовижне дійство під назвою «Краса по-українськи об’єднує».

Це гасло для учасниць і гостей не стало порожніми словами. Свято об’єднало дівчат навколо одного питання, яке хвилює зараз кожного свідомого громадянина: як же допомогти рідній державі, зокрема тим, хто її захищає у зоні Антитерористичної операції.

Колектив школи завжди виявляв активну позицію з цього приводу. Тож за ініціативи шкільного самоврядування «Країна лідерства», ще починаючи з Дня захисника України, були проведені ряд благодійних акцій, а «Краса по-українськи» стала урочистим підведенням їх підсумків.

Однією з почесних гостей в журі конкурсу була запрошена Патрушева Наталя - голова фонду «Сприяння військовим Криворізького гарнізону», з допомогою якої були передані нові теплі речі та предмети особистої гігієни, закуплені на кошти, виручені від вищезазначених акцій.

Та це дрібниці порівняно з тим, які теплі слова у листі подяки та у дитячих малюнках висловив весь колектив школи.

Протягом свята дівчата всім своїм серцем дали зрозуміти, що доля України їм не байдужа. У своїй візитці вони висловили думку про те, що «Бути українкою – значить бути в тренді», починаючи від вишиванки і закінчуючи милозвучною, відкритою світові, українською душею.

На одному із конкурсів під назвою «Спікерклуб», дівчата висловили свою активну громадську позицію про те, якими якостями повинен бути наділений кожний українець, хто є прикладом наслідування, якими ж якостями відрізняються українці з-поміж інших, що ж треба змінити в Україні, щоб вона знову дихала на повні груди.
Криворізькі красуні показали свої таланти крізь «Українські обрії відомих особистостей».

На завершення дівчата продемонстрували всі грані, якими може виблискувати жіночий діамант.

Це чарівне дійство викликало захоплення у всіх присутніх та надію на те, що наша рідна земля стане ідеальною, земним раєм, як мріяла Леся Українка. Щоб люди збагнули, що вони не просто обивателі, а українці, що це звання їх зобов’язує, що їм є за що боротись і віддавати життя.

Як кожен ідеал, цей образ не може бути повністю втіленим у земному житті, але він і сьогодні зобов’язує нас випростатись і вірно служити тій високій ідеї, що зветься «Україною».

Дар'я Бардика, спеціально для 1kr.ua.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

10 : 13

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com